Części samochodowe BANDO

Kategorie

Auto części zamienne Bando

Części samochodowe BANDO

Bando to japońska firma zajmująca się tworzeniem najwyższej jakości pasków klinowych z przeznaczeniem do azjatyckich oraz europejskich pojazdów. Przedsiębiorstwo na rynku motoryzacyjnym obecne jest od 90 lat – jest to wystarczający czas na uzyskanie doświadczenia niezbędnego w branży, co widać po wysokiej jakości wykonania części Bando. Wszystkie części Bando są nieustannie udoskonalane oraz dostosowywane do potrzeb kierowców z całego świata.

Bando to znana marka na rynku w Europie, Ameryce oraz Azji. Główna siedziba firmy znajduje się w Japonii – tam też tworzonych jest większość produktów. Przed trafieniem do sprzedaży części Bando są dokładnie sprawdzane oraz testowane pod kątem wytrzymałości.

Paski klinowe Bando są elektrostatyczne, olejoodporne, produkowane w identycznych długościach (bez względu na partie produkcyjne), ognioodporne oraz odporne na zmienne warunki atmosferyczne – możliwa jest ich bezproblemowa praca w zakresie temperatur od -30°C do +60°C. O najwyższej jakości pasków Bando świadczy zaufanie producentów samochodowych, którzy wykorzystują paski Bando w seryjnej produkcji pojazdów. Oprócz tego części samochodowe Bando są niezwykle popularne na rynku części zamiennych, o czym najlepiej świadczy oferta sklepu iParts.pl!

Opinie o częściach Bando

Według mnie najlepszymi paskami do samochodu są części firmy Bando. Dzięki temu, że są odporne na warunki atmosferyczne sprawdzają się idealnie w naszym klimacie.

Andrzej, Rzeszów

18-11-2015

Wieloletnie doświadczenie jako mechanik, uświadomiło mnie że części Bando to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o paski klinowe.

Robert, Warszawa

26-11-2015

W swoim samochodzie miałem rozrząd złożony na pasku firmy Bando. Przy wymianie okazało się że spokojnie mógłby jeszcze wtrzymać parędziesiąt kilometrów.

Sebastian, Ostrołęka

16-12-2015

Z cała odpowiedzialnością mogę polecić części Bando. Moi klienci są bardzo zadowoleni z tego że paski nie piszczą i wytrzymują naprawdę bardzo długo.

Łukasz, Kraków

08-01-2016

Katalog części Bando online

Katalog online: https://www.bandogrp.com/eng/product/industrial/catalog.html