Części samochodowe AUTOFREN SEINSA

Auto części zamienne Autofren Seinsa

Części samochodowe AUTOFREN SEINSA

Seinsa Autofren powstała w 1972 roku w Eugi w Hiszpanii, jako małe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją elementów gumowych, przeznaczonych do hamulców samochodowych. Przez lata firma rosła w siłę, stając się producentem i dostawcą wysokiej jakości części i zestawów naprawczych zespołów hamulcowych, sprzęgła, skrzyni biegów i układu kierowniczego.

Misją firmy jest opracowywanie i tworzenie elementów gumowych, tworzyw termoplastycznych i elementów komplementarnych do metalowych części samochodowych. Firma skupia się na nowych technologiach, innowacyjnych rozwiązaniach i dążeniu do zaspokajania potrzeb rynku motoryzacyjnego. W katalogu znajdziemy tysiące pozycji części, które pokrywają zapotrzebowanie blisko 100% pojazdów europejskich oraz wielu modeli aut japońskich i koreańskich.

Oferowane części samochodowe Seinsa Autofren, to m.in.:

  • elementy układu hamulcowego,
  • elementy sterowania sprzęgłem
  • oraz elementy gumowe takie jak osłony i uszczelki.

Wszystkie części Seinsa Autofren wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia tworzyw, dzięki czemu charakteryzuje je wytrzymałość i niezawodność. Wybierając jeden z produktów Seinsa Autofren wybierasz jednego z liderów rynku części samochodowych.

Opinie o częściach Autofren Seinsa

Co wyróżnia części Seinsa Autofren? Długoletnia trwałość i dobra jakość wykonania - to będę cały czas powtarzał jak ktoś zada mi pytanie o części tej firmy. Moim znajomym także polecam artykuły z oferty Seinsa Autofren.

Patryk, Kołobrzeg

19-11-2015

Czytałem bardzo dużo opinii dotyczących części firmy Seinsa Autofren – zdecydowana większość była pozytywna. Szukając nowej pompy hamulcowej, sprzedawca w sklepie również polecił mi firmę Seinsa Autofren. Obecnie parę lat już jeżdżę na tej pompie i nie ma z nią żadnych problemów.

Adam, Warszawa

05-12-2015

Podczas remontu układu kierowniczego okazało się, że do przegubów nie były dołączone gumowe osłony. Kupiłem takowe firmy Seinsa Autofren. Pasowały idealnie, a dzięki wykonaniu i materiałowi z którego zostały zrobione wytrzymają na pewno sporo czasu.

Paweł, Sanok

16-12-2015

Konserwacja starego samochodu to nie lada wyzwanie. Remontując tylne hamulce, zaopatrzyłem się w cylinderki firmy Seinsa Autofren i był to trafny wybór. Zdecydowanie mogę polecić części zamienne tej firmy.

Andrzej, Kraków

03-01-2016

Katalog części Autofren Seinsa online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/seinsa/pl/home

Produkty polecane!