Części samochodowe ASSO

Auto części zamienne ASSO

Części samochodowe ASSO

ASSO to firma zajmująca się produkcją części do wielu modeli samochodów osobowych, dostawczych, a także maszyn rolniczych i budowlanych. W swojej ofercie przedsiębiorstwo proponuje ponad 800 referencji filtrów oleju, paliwa oraz powietrza. Sprzedawane są one jako produkty marki ASSO FILTER, a także pod logiem wielu dystrybutorów części zarówno w kraju jak i za jego granicami.

Firma od wielu lat prowadzi swoją działalność i dostarcza części głównie na rynek japoński, gdzie dzięki współpracy z producentem systemów HVAC oraz marką Suzuki posiada stabilny rynek sprzedaży własnych produktów.

ASSO działa od 1928 roku i dzięki zaangażowaniu, dbaniu o klienta, a także starannemu podejściu do realizacji wszelkich zleceń stale się rozwija inwestując w najnowsze technologie. Części samochodowe ASSO, dostępne w sklepie iParts.pl obejmują elementy układu wydechowego. Do podstawowych części znajdujących się w ofercie należą m.in. filtry cząstek stałych DPF oraz FAP, katalizatory, rury wydechowe, a także tłumiki.

Opinie o częściach ASSO

Mam bardzo duże zaufanie do marki ASSO. Wiem, że swoje produkty sprzedają pod wieloma różnymi markami, ale jakość naprawdę robi dobre wrażenie. Jeśli ktoś lubi wymieniać części w swoim samochodzie na takie, które zapewnią mu bezawaryjną jazdę to szczerze polecam!

, Szczecin

Jestem mechanikiem od wielu lat i doskonale znam produkty od ASSO. Bardzo je cenię za świetną jakość i dobre ceny. Moim zdaniem są świetną alternatywą dla innych zamienników, a nawet części z najwyższej półki.

, Gdańsk

Szczerze i gorąco polecam części od ASSO. Dla mnie jest to w pełni zaufany producent świetny części do wielu różnych samochodów. Ja sam na częściach tej marki przejechałem już wiele tysięcy kilometrów i nadal jestem z nich bardzo zadowolony.

, Olsztyn

Znam produkty marki ASSO i wiem, że mogę je szczerze polecić każdemu. Dobra jakość, w świetnej cenie. Jeśli ktoś szuka dobrej jakości części i akcesoriów do swojego samochodu to z pewnością powinien sprawdzić ich ofertę.

, Wrocław