Części samochodowe ASHIKA

Kategorie

Auto części zamienne Ashika

Części samochodowe ASHIKA

Ashika to marka grupy Japanparts. Na rynku obecna jest od 1989 roku jako lider w sektorze importu i dystrybucji części zamiennych przeznaczonych do azjatyckich i amerykańskich samochodów osobowych.

Wśród części Ashika znajdziemy takie podzespoły jak między innymi filtry, wkładki, tarcze hamulcowe, części hydrauliczne, sprzęgła, pasy, napinacze pasa, tłoki, głowice, panewki, silniczki, alternatory, świecie, wycieraczki, amortyzatory, drążki układu kierowniczego oraz wiele innych. Oferta firmy jest na bieżąco aktualizowana i poszerzana, dzięki czemu wybór produktów oferowanych przez Ashika jest ogromny.

Części samochodowe Ashika charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością, trwałością materiałów oraz wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji. Produkty przechodzą rygorystyczne testy tak, aby sprostać wymogom jakościowym stawianym przez producentów oraz sektor branży motoryzacyjnej. Ich jakość zgodna jest z wymogami jakościowymi części zamiennych, o którym mowa w rozporządzeniu WE 1400/2002. Gwarancja dana przez producentów jest w pełni respektowana przez koncerny samochodowe wykorzystujące części Ashika na pierwsze wyposażenie fabryczne (OE) oraz spełnia wszelkie wymogi nakładane przez Unię Europejską.

Opinie o częściach ASHIKA

Według mnie części Ashika, to jakościowo jedna z najwyższych półek. Parę lat już montuję ich filtry i nigdy nie było z nimi żadnych problemów, czy to z montażem, czy z działaniem.

Zbigniew, Władysławowo

26-11-2015

Jakby ktoś parę lat temu zapytał mnie o części Ashika, nie wiedziałbym co mu odpowiedzieć. Teraz z cała odpowiedzialnością mogę polecić części zamienne tej firmy. Osobiście na tarczach Ashika przejechałem już ponad 35tyś kilometrów.

Witek, Radom

18-12-2015

Zdecydowanie mogę polecić części firmy Ashika. Po wymianie sprzęgła, zmiana biegów jest teraz dużo prostsza, a samo sprzęgło sprawnie działa już parę tysięcy kilometrów.

Adrian, Gdańsk

05-01-2016

Miałem problem z pompą paliwową. Zdążyłem założyć parę różnych zamienników, ale wszystkie szybko się psuły. Po założeniu pompy firmy Ashika, wszystko zaczęło normalnie działać, dlatego polecam.

Bartłomiej, Przemyśl

19-01-2016

Katalog części Ashika online

Katalog online: https://ashika.it/search.jsp?search=all