Części samochodowe AS-PL

Kategorie

Auto części zamienne AS-PL

Części samochodowe AS-PL

AS-PL Sp. z o.o. to polski producent rozruszników oraz alternatorów przeznaczonych do pojazdów różnego typu. W ofercie możemy znaleźć nie tylko kompletne podzespoły, gotowe do zamontowania w samochodzie, ale również wybrane części umożliwiające ich regenerację lub naprawę.

Firma powstała w 1992 roku, w Gdańsku i początkowo działała pod nazwą Auto-Starter – Kaszubowska Danuta. Obecnie została przekształcona w spółkę i zatrudnia blisko 280 osób, które każdego dnia angażują się w realizowanie postawionych przed nimi zadań. Spółka prowadzi stałą współpracę z wieloma dystrybutorami oraz sprzedawcami. Każdy z dostarczanych do klienta produktów jest starannie kontrolowany i testowany pod względem jakości.

Dzięki wieloletniej obecności w branży motoryzacyjnej, firma zdobyła znaczną ilość klientów nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Podzespoły oferowane są w ponad 70 krajach na całym świecie. Misją spółki jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości części, dzięki którym ich samochód całkowicie spełni ich oczekiwania, niezależnie od panujących warunków. Części samochodowe AS-PL doceniane są przez wielu klientów w całej Europie.

Opinie o częściach AS-PL

Firma oferująca bardzo dobrej jakości części do samochodów osobowych. Mam do nich pełne zaufanie, a w dodatku bardzo mnie cieszy, że to w pełni polska firma. Przyjemnie się kupuje produkty wytwarzane w naszym kraju.

Arek, Rzeszów

09-11-2018

Jeśli ktoś szuka szerokiego wyboru części bardzo dobrej jakości to polecam zerknąć do oferty AS-PL. Mają bardzo dobrą ofertę podzespołów do rozruszników oraz alternatorów. Do tego ich ceny są bardzo konkurencyjne więc chyba warto skorzystać z ich oferty.

Marcin, Tarnów

12-02-2019

Jeśli ktoś szuka specjalistycznych i dobrej jakości części do alternatorów czy rozruszników samochodów wielu marek to gorąco polecam AS-PL. Bardzo solidny, polski producent i warto poznać ich ofertę. Polecam!

Michał, Krosno

01-04-2019

Bardzo polecam firmę AS-PL. Jest to polski producent części do rozruszników i alternatorów. Mają świetną ofertę, znakomity wybór części genialnej jakości. Zajmuję się regeneracją tych elementów w wielu samochodach i na AS-PL mogę liczyć zawsze!

Rafał, Poznań

21-06-2019