Części samochodowe AMC Filter

Auto części zamienne AMC Filter

Części samochodowe AMC Filter

AMC Filters to marka należąca do grupy Kavo Parts. Pod jej logiem oferowane są nowoczesne i doskonale wykonane filtry do samochodów popularnych, japońskich oraz koreańskich marek. Wiele produktów z linii AMC Filters trafia do producentów i montowane są jako części OEM lub podczas początkowych serwisów gwarancyjnych.

Firma działa od 1986 roku i współpracuje z najlepszymi producentami oraz dostawcami części samochodowych w Azji. Marka posiada ponad 1700 referencji, dzięki którym ma niepodważalny tytuł lidera wśród dostawców filtrów powietrza, kabinowych, oleju oraz paliwowych do różnych samochodów w Japonii oraz Korei. Części AMC Filters cenione są wśród klientów oraz kierowców za doskonałą jakość, staranność wykonania, a także za wytrzymałość. Filtry z tej serii montowane są w takich samochodach jak Mazda, Lexus, Toyota, Kia, Honda oraz Nissan.

Każda z serii produktów poddawana jest restrykcyjnym testom, które mają potwierdzić doskonałą jakość oraz funkcjonalność. Produkty te wybierane są głównie przez kierowców nowych samochodów, oraz właścicieli którym zależy na zachowaniu fabrycznego stanu oraz wyposażenia swojego pojazdu.

Opinie o częściach AMC Filter

Odkąd posiadam swojego Nissana, zawsze wybieram wszystkie filtry od AMC Filters. Ich produkty idą do tych modeli na pierwszy montaż, więc jestem spokojny o jakość oraz wytrzymałość takiego elementu. Gorąco polecam!

Marek, Warszawa

08-02-2019

Zawsze bardzo ceniłem AMC Filters za jakość ich filtrów. Mają świetną ofertę bardzo dobrych części do praktycznie wszystkich modeli aut japońskich. Od niedawna sam postanowiłem zakupić filtry właśnie do nich i jestem bardzo zadowolony!

Olaf, Grudziądz

15-03-2019

AMC Filters to bardzo solidna firma, a do tego popularna wśród posiadaczy samochodów japońskich oraz koreańskich. Z tego co wiem to ich części są montowane jako OEM na liniach produkcyjnych, co może tylko potwierdzać ich jakość.

Łukasz, Łódź

22-04-2019

Słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii o produktach marki AMC Filters. Musiałem w swoim samochodzie wymienić filtr paliwa, więc postanowiłem kupić część właśnie od tej firmy. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko pasowało idealnie i sprawdza się doskonale.

Mariusz, Opole

17-05-2019