Części samochodowe ALANKO

Kategorie

Auto części zamienne Alanko

Części samochodowe ALANKO

Alanko to marka, której początki sięgają roku 1948. Powstał wtedy warsztat, oferujący naprawę rozruszników, alternatorów i innych urządzeń elektrycznych. Firma szybko zdobyła rozgłos ogólnokrajowy. Z czasem przedsiębiorstwo przestało ograniczać się do podstawowych napraw, lecz zaczęło regularną regenerację auto części. W ten sposób z fabryki zaczęły wyjeżdżać pierwsze regenerowane rozruszniki Alanko. Z czasem w katalogu zaczęło przybywać również alternatorów oraz innych podzespołów. Dzisiaj oferta producenta części zamiennych Alanko jest bardzo bogata. Podstawowym asortymentem nadal są rozruszniki i alternatory, jednak to dopiero początek listy podzespołów dostępnych w katalogu. Wysoko cenione przez fachowców są również pompy wtryskowe, pompy wody, części układu hamulcowego, chłodnice czy turbosprężarki Alanko, a to wciąż nie jest nawet połowa listy. Producent części regenerowanych Alanko korzysta jedynie ze sprawdzonych, wysokiej jakości elementów, konstruując kompletne i w pełni sprawne podzespoły. Jakość gotowych komponentów tej marki często nie ustępuje jakości części oryginalnych. Początkowo firma Alanko była w pełni rodzinnym biznesem. Do dzisiaj po części takim została, co jest ewenementem wśród firm motoryzacyjnych działających na tak dużą skalę.

Opinie o częściach Alanko

Alanko to moim zdaniem jeden z najlepszych producentów części regenerowanych. Podzespoły są zawsze idealnie wykończone, przez co trudno dostrzec różnicę pomiędzy używanym, a nowym komponentem. Sprawność również jest świetna.

, Łódź

Wśród producentów części zamiennych Alanko wypada doskonale pod każdym w zasadzie względem., Od jakości oferowanych produktów po obsługę klienta. Jest to jeden z tych producentów, do których wielokrotnie się wraca.

, Kraków

Korzystałem z części samochodowych Alanko już niejednokrotnie. Dotychczas zawsze byłem zadowolony. Efektywność pracy podzespołów Alanko nie odbiega od efektywności większości części oryginalnych, a ceny są niższe.

, Mrągowo

Tym, co zachęciło mnie do skorzystania z części samochodowych Alanko, były ich niskie ceny. Z czasem okazało się, że dobra cena to nie wszystko, co ma do zaoferowania producent. Wraz z nią otrzymujemy również wysoką jakość, co jest rzadko spotykane.

, Ciechanów