Części samochodowe AKRON-MALÒ

Kategorie

Auto części zamienne Akron- Malo

Części samochodowe AKRON-MALÒ

Na rynku motoryzacyjnym Malo funkcjonuje od późnych lat czterdziestych. Z bogatym asortymentem podzespołów samochodowych, który jest jednym z najbardziej kompletnych na włoskim rynku, części firmy Malo zajmują wiodące miejsce wśród producentów części zamiennych. W ofercie znajduje się obecnie ponad 35.000 auto części, a firma, która posiada centralę w Mediolanie zdążyła stworzyć 14 punktów strategicznych, ułatwiających dystrybucję produktów Malo.

Główny cel

Firma powstała w 1947 roku. Ponad 60 lat na rynku motoryzacyjnym sprawiło, że Malo skupiło swoją działalność na ulepszeniu usług i realizacji wysokich standardów produkcji. Od samego początku dla włoskiej marki najbardziej istotna była jakość, o czym świadczy uzyskany certyfikat ISO 9002 UNI EN. To poświadczenie podkreśla jedynie ciągły wysiłek poświęcony badaniom części Malo pod względem jakości i trwałości. Malo to producent, który stale poszerza swoją ofertę, nieustannie szkoląc także swoich pracowników, by osiągali możliwie jak najlepsze wyniki. Części samochodowe Malo to m.in. elementy nadwozia, części układu hamulcowego, osprzęt silnika, elementy układu sprzęgła, zawieszenie i amortyzacja, elementy układu wydechowego, części układu chłodzenia oraz multum innych.

Opinie o częściach AKRON-MALO

Nie znałem części marki Malo ale opierając się na opinii mojego znajomego mechanika postanowiłem zamówić gumy zawieszenia tego producenta. Mam je założone od ponad 1,5 roku i jestem miło zaskoczony, nie mam żadnych przeciwwskazań.

Zbigniew, Sopot

01-02-2016

Firma może nie jest szczególnie popularna na naszym rynku ale dla mnie to numer jeden jeśli chodzi o amortyzatory i sprężyny. Nie jestem na tyle zamożny aby inwestować w oryginalne części a zamienniki Malo są w zupełności wystarczające.

Artur, Ełk

15-02-2016

Szukałam opinii o częściach Malo i początkowo miałam wątpliwości czy je zamawiać, ale zdecydowałam się na taki wybór i jestem bardzo zadowolona. Zapłaciłam bardzo dobrą cenę a części wcale nie ustępują tym drogim zamiennikom.

Dominika, Targówek

03-03-2016

Do swojego auta wybieram podzespoły produkcji Malo od paru ładnych lat i nie mam żadnych uwag, jestem zadowolony i mogę polecić markę Malo z czystym sumieniem.

Franciszek, Rzeszów

10-03-2016

Katalog części Akron Malo online

Katalog online: https://b2b.malospa.it/