Części samochodowe AJUSA

Kategorie

Auto części zamienne Ajusa

Części samochodowe AJUSA

Głównym produktem z jakiego rozpoznawalna jest firma Ajusauszczelki samochodowe, które dostarczane są na pierwszy montaż m.in. do samochodów Renault oraz grupy Volkswagena. W branży motoryzacyjnej firma Ajusa obecna jest od 1972 roku. W 1980 roku stworzono oficjalny katalog przedsiębiorstwa i rozpoczęto sprzedaż części Ajusa w Europie. W 1982 roku dostarczono pierwsze uszczelnienia do koncernu Renault, a dwa lata później do samochodów Volkswagena. W roku 1988 części firmy Ajusa dostępne były do sprzedaży na całym świecie. Aktualnie hiszpańskie przedsiębiorstwo jest wiodącym liderem w zakresie produkcji wysokiej jakości uszczelnień do europejskich i azjatyckich samochodów.  

Siedziba hiszpańskiego przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Albacete. Wybudowano tam budynek o powierzchni 350 tys. m2, z czego 310 tys. m2 zajmuje dział produkcyjny. Resztę stanowią liczne biura, strefy zieleni oraz miejsca rozrywki. Części samochodowe Ajusa to m.in.: uszczelki głowicy, uszczelki pokrywy zaworów, uszczelki kolektora dolotowego oraz uszczelki miski olejowej. Nie oznacza to jednak, że Ajusa produkuje tylko uszczelki – w ofercie sklepu iParts można znaleźć dodatkowo wałki rozrządu oraz tuleje cylindra Ajusa.

Opinie o częściach AJUSA

Przy remoncie silnika szukałem uszczelek najwyższej jakości. Okazało się, że firma Ajusa produkuje uszczelki, które idą na pierwszy montaż. Dlatego zdecydowałem, że to te części zamontuję.

Łukasz, Rzeszów

13-12-2015

Dotychczas nie wiedziałem nic o częściach Ajusa. Mój mechanik powiedział mi, że odkąd pamięta montuje uszczelki tej firmy, bo są najwyższej jakości i zapewniają 100% zabezpieczenia przed wyciekami.

Robert, Grudziądz

16-12-2015

Po przeglądnięciu parudziesięciu for w poszukiwaniu informacji dotyczących uszczelnień silnika, natknąłem się na części Ajusa. W trzecim samochodzie zamontowałem te uszczelki i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć.

Wojciech, Zielona Góra

28-12-2015

Od lat montuję uszczelki firmy Ajusa w samochodach klientów. Z cała pewnością mogę potwierdzić, że po zamontowaniu ich w parudziesięciu pojazdach, nie miałem żadnej reklamacji.

Krzysztof, Kraków

14-01-2016

Katalog części Ajusa online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/ajusa/pl/home

Produkty polecane!