Części samochodowe AJUSA

Kategorie

Auto części zamienne Ajusa

Części samochodowe AJUSA

Głównym produktem z jakiego rozpoznawalna jest firma Ajusauszczelki samochodowe, które dostarczane są na pierwszy montaż m.in. do samochodów Renault oraz grupy Volkswagena. W branży motoryzacyjnej firma Ajusa obecna jest od 1972 roku. W 1980 roku stworzono oficjalny katalog przedsiębiorstwa i rozpoczęto sprzedaż części Ajusa w Europie. W 1982 roku dostarczono pierwsze uszczelnienia do koncernu Renault, a dwa lata później do samochodów Volkswagena. W roku 1988 części firmy Ajusa dostępne były do sprzedaży na całym świecie. Aktualnie hiszpańskie przedsiębiorstwo jest wiodącym liderem w zakresie produkcji wysokiej jakości uszczelnień do europejskich i azjatyckich samochodów.  

Siedziba hiszpańskiego przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Albacete. Wybudowano tam budynek o powierzchni 350 tys. m2, z czego 310 tys. m2 zajmuje dział produkcyjny. Resztę stanowią liczne biura, strefy zieleni oraz miejsca rozrywki. Części samochodowe Ajusa to m.in.: uszczelki głowicy, uszczelki pokrywy zaworów, uszczelki kolektora dolotowego oraz uszczelki miski olejowej. Nie oznacza to jednak, że Ajusa produkuje tylko uszczelki – w ofercie sklepu iParts można znaleźć dodatkowo wałki rozrządu oraz tuleje cylindra Ajusa.

Opinie o częściach AJUSA

Przy remoncie silnika szukałem uszczelek najwyższej jakości. Okazało się, że firma Ajusa produkuje uszczelki, które idą na pierwszy montaż. Dlatego zdecydowałem, że to te części zamontuję.

, Rzeszów

Dotychczas nie wiedziałem nic o częściach Ajusa. Mój mechanik powiedział mi, że odkąd pamięta montuje uszczelki tej firmy, bo są najwyższej jakości i zapewniają 100% zabezpieczenia przed wyciekami.

, Grudziądz

Po przeglądnięciu parudziesięciu for w poszukiwaniu informacji dotyczących uszczelnień silnika, natknąłem się na części Ajusa. W trzecim samochodzie zamontowałem te uszczelki i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć.

, Zielona Góra

Od lat montuję uszczelki firmy Ajusa w samochodach klientów. Z cała pewnością mogę potwierdzić, że po zamontowaniu ich w parudziesięciu pojazdach, nie miałem żadnej reklamacji.

, Kraków

Katalog części Ajusa online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/ajusa/pl/home

Produkty polecane!