Części samochodowe ABE

Auto części zamienne ABE

Części samochodowe ABE

ABE, czyli Automotive Brake Engineering to firma dostarczająca swoim klientom szeroki wybór części zamiennych oraz akcesoriów do samochodowych układów hamulcowych. Oferta jest stale rozbudowywana, jednak na dzień dzisiejszy możemy w niej znaleźć takie podzespoły jak tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe, elementy hydrauliki hamulcowej oraz sprzęgłowej, a także elastyczne przewody hamulcowe.

Automotive Brake Engineering przykłada ogromną wagę do jakości wykonania oraz trwałości swoich części. Każdy z dostępnych produktów przechodzi rygorystyczne testy oraz badania, które mają na celu potwierdzenie wytrzymałości stosowanych rozwiązań, która ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo kierowcy oraz jego pasażerów. Części samochodowe ABE projektowane są według wzorców części stosowanych jako OEM w wielu popularnych markach samochodów osobowych oraz dostawczych.

Produkty tej marki zapewniają długą i bezpieczną eksploatację nawet w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach.

Opinie o częściach ABE

Serdecznie polecam części od ABE. Dla mnie to sprawdzony producent, na którym można polegać. Oferują bardzo wytrzymałe i solidne części w dobrych cenach. Sam korzystam z ich produktów i jestem bardzo zadowolony.

Damian, Łódź

12-04-2019

Jestem mechanikiem od wielu lat, u nas na warsztacie zawsze montujemy hamulce od ABE i klienci są z nich bardzo zadowoleni. Jakość jest bardzo zadowalająca, cena korzystna, nikt się nie skarży na przedwczesne awarie lub zużycie.

Jacek, Zakopane

23-05-2019

Od lat prowadzę mały sklep z częściami do samochodów popularnych marek i muszę przyznać, że części od ABE są bardzo chwalone przez klientów i coraz chętniej wybierane. Mogę śmiało polecić wszystkim kierowcom właśnie tą markę!

Paweł, Radomyśl

28-05-2019

Części od ABE z pewnością zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego kierowcę. Sam korzystam z podzespołów przez nich oferowanych i jestem bardzo, bardzo zadowolony. Polecam wszystkim serdecznie!

Andrzej, Zielona Góra

11-09-2019