Części samochodowe ABAKUS

Kategorie

Auto części zamienne Abakus

Części samochodowe ABAKUS

Abakus to europejska firma z wieloletnim doświadczeniem. Przedsiębiorstwo działa jako dystrybutor części samochodowych. Przez lata działalności dystrybutor mocno wyspecjalizował się w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to oświetlenie samochodowe, a druga to elementy nadwozia. Tym samym części samochodowe Abakus to w dużej mierze lampy, reflektory i pozostałe elementy układu oświetleniowego. Ponadto auto części Abakus to również drzwi, lusterka, pokrywy, zderzaki, czy błotniki. Wysoko cenione są też pióra wycieraczek i czujniki Abakus. Jednak to nie wszystko. Pomimo wysokiej specjalizacji, firma oferuje również produkty z innych kategorii. Części układu klimatyzacji, wydechowego i zawieszenia uzupełniają bogaty asortyment dystrybutora. W sumie znajduje się w nim dzisiaj ponad 30 tysięcy pozycji, a katalog wciąż jest uzupełniany o nowe części zamienne Abakus.

Dystrybutor części samochodowych Abakus stawia na wysoką jakość produktów. Części są sprowadzane od uznanych producentów, cenionych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Wśród najbardziej renomowanych marek współpracujących z firmą Abakus, warto wymienić np. DEPO I LUCID. Zatem nie ma wątpliwości, że oświetlenie samochodowe Abakus to części najwyższej klasy. Jednocześnie firma oferuje relatywnie niskie ceny, za sprawą optymalizacji działań dystrybucyjnych.

Opinie o częściach Abakus

Reflektory Abakus pod względem jakości wykonania przewyższają wiele modeli od teoretycznie bardziej renomowanych marek. To wszystko w cenie, którą trzeba nazwać co najmniej przystępną. Bardzo polecam.

Mirosław, Warszawa

06-01-2021

Korzystam z akcesoriów i lamp Abakus od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ mimo niskich kosztów, części Abakus są bardzo solidne. Stosunek ceny do jakości jest tutaj bardzo dobry. Cieszę się, że w iParts jest tak duży wybór części Abakus.

Szymon, Opole

27-01-2021

Abakus to dobra marka, która już niejednokrotnie udowodniła, że warto jej zaufać. W przeciwieństwie do wielu innych dystrybutorów, Abakus nie sprowadza swojej działalności do maksymalnego ograniczania kosztów. Części Abakus są naprawę jakościowe.

Kamil, Nowy Sącz

12-02-2021

Abakus jest marką, której warto poświęcić nieco więcej uwagi. Nigdy nie zawiodłem się na jej auto częściach. Wysoka jakość w jej przypadku zawsze jest niepodważalna. Widać, że produkty pochodzą od najlepszych producentów.

Tomasz, Stalowa Wola

26-02-2021