Części samochodowe ABAKUS

Kategorie

Oferta części Loro

Części samochodowe ABAKUS

Loro to marka wysokiej jakości części do samochodów osobowych i dostawczych, która wszystkie swoje wyroby produkuje na terenie Polski. W celu zapewnienia wysokiej jakości wszystkie części samochodowe Loro są dokładnie testowanie i sprawdzane pod kątem jakości, wytrzymałości i zgodności z wymaganiami technicznymi. Ponadto firma słynie z rozwiązań ekologicznych –  produkty są pakowane w ekologiczny i nadający się do ponownego wykorzystania lub recyklingu materiał.

Układ chłodzenia

Loro zajmuje się produkcją części układu chłodzenia i klimatyzacji, które zostały opracowane i wyprodukowane wg. najwyższych standardów. Pozwoliło to spełnić wszelkie wymagania stawiane wobec oryginalnych części zamiennych i zapewnić maksymalną trwałość produktu. Gama auto części Loro to multum produktów kompatybilnych z samochodami europejskimi, azjatyckimi i amerykańskimi. Marka słynie z produkcji chłodnic, nagrzewnic, skraplaczy klimatyzacji, wentylatorów oraz parowników klimatyzacji. Ponadto oferta części firmy Loro jest stale poszerzana o kolejne numery referencyjne, co sprawiło, że marka stosunkowo szybko zyskała uznanie na rynku motoryzacji.

Części karoseryjne i oświetlenie

Loro to także producent części karoseryjnych i oświetlenia samochodowego. Marka projektuje i wytwarza elementy oświetleniowe oraz części karoseryjne do samochodów osobowych i ciężarowych. Oferowane oświetlenie samochodowe to przede wszystkim lampy samochodowe, kierunkowskazy, oświetlenie tablic rejestracyjnych. Loro produkuje również plastikowe elementy karoserii samochodowej, m.in. atrapy, grille, mocowania i elementy montażowe.