Części samochodowe 555

Kategorie

Auto części zamienne 555

Części samochodowe 555

555 to marka należąca do koncernu Sankei Industry, który prężnie działa w branży motoryzacyjnej już od 1960 roku. Firma stale rozwija swoją ofertę oraz wykorzystywane technologie. Każda część jest starannie projektowana, planowana oraz wytwarzana z najwyższej jakości surowców oraz z zachowaniem wszelkich procedur. Dzięki temu oferowane przez markę 555 części samochodowe cenione są wśród kierowców oraz mechaników z całego świata.

Firma specjalizuje się w produkcji takich części jak elementy układu kierowniczego oraz zawieszenia. Są to m.in. drążki kierownicze, końcówki drążków, a także stabilizatory, sworznie wahaczy, tuleje, wahacze oraz przeguby. Każdy z oferowanych produktów poddawany jest rygorystycznym testom, które mają na celu wykluczenie wszelkich wad oraz błędów konstrukcyjnych, które mogą prowadzić do przedwczesnego zużycia danej części lub uszkodzenie pojazdu, a czasem nawet do doprowadzenia do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Misją tego japońskiego producenta jest zaopatrywanie klientów w możliwie jak najlepsze części, które w pełni sprostają ich oczekiwaniom oraz zapewnią im bezawaryjną, bezproblemową oraz bezpieczną jazdę. Wieloletnie doświadczenie, przywiązanie wagi do wykorzystania nowoczesnych technologii oraz znakomita precyzja sprawiają, że coraz większa liczba klientów zna i ceni produkty marki 555.

Opinie o częściach 555

555 to raczej mało znana na naszym rynku marka, jednak w momencie kiedy ją odkryłem byłem pozytywnie zaskoczony. Oferują naprawdę dobre części w świetnych cenach. Myślę, że warto by się pokusić o zakup ich produktów, bo oferują bardzo dobrą wytrzymałość

Tomek, Otwock

11-07-2019

Prowadzę warsztat samochodowy. Mam i miałem kontakt z wieloma producentami części samochodowych i mogę szczerze polecić markę 555. Oferują doskonałej jakości produkty, które spełniają oczekiwania praktycznie wszystkich klientów

Wojciech, Wrocław

14-08-2019

Polecam wszystkim części zamienne marki 555. Ich produkty zostały dokładnie sprawdzone przez mechaników z mojej firmy oraz naszych klientów. Nigdy nie zdarzyły nam się zwroty czy inne uwagi dotyczące jakości stosowanych części.

Miłosz, Rzeszów

22-08-2019

Zawsze szukam oszczędności, ale staram się również, by jakość oraz bezpieczeństwo na tym nie cierpiały. Dlatego mogę szczerze polecić części marki 555. Łączą właśnie te cechy, które są dla mnie ważne i mam do nich pełne zaufanie.

Roman, Poznań

17-09-2019