Żarówki W5W LED

Znaleziono produktów: 51
Sortuj:
Widok:   
z 2

Żarówki W5W 12V NARVA LED RANGE PERFORMANCE T10, W2.1X9.5D, 6000K (blister 2sztuki)

19,00 z VAT
Kod: 180744000 Producent części: NARVA
Wysyłka od ręki! ?
1 | 2  Następna  

Żarówki samochodowe W5W LED

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór żarówek W5W LED, których największymi zaletami są wszechstronne zastosowanie oraz duża uniwersalność. Duża różnorodność dostępnych w naszej ofercie żarówek samochodowych LED W5W sprawia, że bez problemu możesz znaleźć produkt dopasowany do posiadanego przez Ciebie modelu samochodu. Jednak do czego w ogóle służy żarówka W5W LED? Najczęściej żarówki W5W LED to kierunkowskazy, światła postojowe i kierunkowe oraz oświetlenie kabiny pasażerskiej.

Oprócz tego żarówki LED W5W służą również do podświetlania niewielkich obszarów, takich jak np. tablica rejestracyjna, drzwi lub wnętrze bagażnika. W naszej ofercie znajdziesz tanie żarówki, które wyróżniają się wysoką wydajnością i trwałością. Doskonała jakość produktów, konkurencyjne ceny i duża różnorodność modeli sprawiają, że dostępne w naszej ofercie żarówki W5W LED cieszą się dużą popularnością. Sprawdź sam i przekonaj się, że nasze żarówki LED do samochodu są godne uwagi.

Żarówki samochodowe LED W5W - alternatywa dla halogenów

Specyfikacja żarówek LED W5W sprawia, że pobierają one niewielkie ilości energii, a co za tym idzie, nie są znaczącym obciążeniem dla alternatora i akumulatora. Jednocześnie jednak są bardzo wydajne, dzięki czemu bez problemu zapewniają odpowiednią ilość światła dla każdego celu, którego realizację im powierzymy. Coraz częściej żarówki W5W LED, jak i inne modele ledowe, zastępują żarówki halogenowe.

Warto pamiętać, że aby móc legalnie korzystać z żarówki LED do samochodu, należy upewnić się, że dany model posiada homologację. Należy podkreślić, że homologacja jest niezbędna zarówno w przypadku halogenów, jak i żarówek ledowych. Oznacza ona, że dane żarówki samochodowe LED czy halogeny mogą być legalnie użytkowane na drodze.

Odpowiednia homologacja jest niezbędna do tego, żeby móc wykorzystywać żarówki LED W5W jako oświetlenie zewnętrzne. W przypadku żarówek znajdujących się wewnątrz kabiny, wymóg nie występuje.

Żarówka W5W LED na Twoje potrzeby

Żarówki LED W5W znajdujące się w naszej ofercie to produkty czołowych marek. Bogate doświadczenie, otwartość na potrzeby klientów i dbałość o jakość to cechy, które wyróżniają marki dostępne w naszym sklepie. Żarówki samochodowe LED W5W znajdujące się w naszej ofercie to m.in. żarówki LED do samochodu marki OSRAM i OPTIMA. Każda żarówka ledowa dostępna w naszym sklepie to produkt poddawany licznym testom jakości. Dokładamy również wszelkich starań, aby oferować tanie żarówki samochodowe, na każdą kieszeń.