Żarówki H7 LED

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe H7 LED

Jeśli poszukujesz żarówek H7 LED, jesteś w odpowiednim miejscu. W bogatej ofercie różnych żarówek samochodowych, dostępnych w naszym sklepie, na pewno znajdziesz idealne żarówki LED do samochodu Twojej marki. Nasza oferta to żarówki LED H7 różnych marek, ale tylko tych dobrze sprawdzonych i zaufanych. Poznaj żarówki H7 typu LED, sprawdź naszą ofertę.

Żarówki samochodowe LED H7

Dostępne na naszej stronie żarówki samochodowe LED H7 wyróżniają się wydajnością i wydłużonym czasem bezawaryjnego świecenia. Ich żywotność sięga kilkuset godzin nieprzerwanej pracy (średnio między 350 a 550 godzin). Chcąc zachować pełną widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy, warto zainwestować w jakościowe żarówki H7 LED. Zadowoleni Klienci potwierdzają, że żarówki te zapewniają optymalne oświetlenie i przyjemną barwę światła. To najistotniejsze kwestie, jeśli chodzi o światła samochodowe.

Żarówki LED H7 – zastosowanie

Kupując żarówki LED H7, musisz wiedzieć, że są one przeznaczone do samochodów jako główne reflektory. Najczęściej używane przez kierowców jako światła mijania lub światła drogowe. Co ważne, nadają się do pełnienia tylko jednej funkcji jednocześnie. Są to żarówki samochodowe LED, które nazywa się jednowłóknowymi, a więc nie da się ich przełączać z jednego rodzaju światła na inny.

Żarówka LED H7 a homologacja

Homologacja to inaczej pozwolenie na używanie danych żarówek samochodowych LED H7. Aby sprawdzić, czy żarówka ledowa posiada homologację, wystarczy tylko sprawdzić jej trzonek. To miejsce, w którym informacja ta zazwyczaj jest wygrawerowana. Do codziennego użytku nadają się i są dopuszczone przez normy prawa również rozmaite tanie żarówki. Oferta żarówek samochodowych LED H7 w naszym sklepie pozwala na zakup dobrego urządzenia w najlepszej, niskiej cenie.

Dodatkowo żarówki samochodowe LED zakupione na stronie iParts.pl podlegają aż dwuletniej gwarancji. Jeśli chodzi o moc znamionową, żarówki LED H7, wynosi ona 55 W. Urządzenia charakteryzujące się tą mocą są dopuszczone do użytku na drogach publicznych. Mowa oczywiście o zasadach obowiązujących w Unii Europejskiej. Dbamy o to, aby w naszej ofercie pojawiały się tylko takie żarówki ledowe i inne żarówki samochodowe, które umożliwiają swobodne poruszanie się po całej Europie.

Co ważne, żarówki LED H7 dostępne w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co daje gwarancję ich niezawodności. Pomimo niskiej, atrakcyjnej dla Klientów ceny, żarówki te są wytrzymałe i nie zawodzą nawet podczas podróży w trudnych warunkach atmosferycznych.