Żarówki H4 LED

Znaleziono produktów: 3
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe H4 LED

Wysoka jakość światła dostępna na wyciągnięcie ręki. Obszerne grono Klientów sklepu iParts.pl zdecydowało się usprawnić oświetlenie w swoim samochodzie, robiąc zakupy na naszej stronie internetowej. Oferujemy bardzo szeroki wybór, jakościowych żarówek samochodowych. Wśród nich znajdują się również żarówki H4 LED.

Gwarantujemy, że dostępna oferta żarówek H4 LED składa się ze starannie wyselekcjonowanych produktów, które nie zawodzą nawet w trudnych warunkach. Żarówki H4 LED stanowią nietypowe źródło mocy, przeznaczone do zadań specjalnych -  można korzystać z nich poza drogami publicznymi. To aspekt, o którym warto pamiętać, decydując się na zakup produktu, jakim jest żarówka H4 LED.

Żarówki LED H4 – światło na ekstremalne warunki

Zaletą żarówek H4 LED jest ich budowa – posiadają dwa żarniki, a więc można stosować je naprzemiennie, jako światła drogowe, ale także jako światła mijania. W starszych samochodach stosowane są również jako światła przeciwmgielne. Żarówki samochodowe LED H4 sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach, to znaczy – w miejscach bardzo słabo oświetlonych. Są chętnie wybierane przez kierowców, ponieważ obsługują dwa typy świateł jednocześnie, ale też ze względu na dużą moc. Niewątpliwie mamy tu do czynienia z bardzo wielofunkcyjnymi i uniwersalnymi żarówkami samochodowymi.

Żarówki LED do samochodu – zalety

Żarówki LED do samochodu, w szczególności żarówki H4 LED, są produktami, które mogą służyć bez szwanku przez długie godziny. Producenci oferowanych przez nas żarówek określają średni czas ich pracy na przedział od 350 do 700 godzin. Trudno jednoznacznie określić, jak długo będzie działała konkretna żarówka, bo wiele zawsze zależy od sposobów jej używania, czyli ogólnie rzecz ujmując – od tego, z jaką intensywnością będzie eksploatowana.

Oczywiście tym, na co również warto zwrócić uwagę, jest cena. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty odpowiednie do oświetlenia samochodowego są stosunkowo tanie. Żarówki nie muszą być dużą inwestycją finansową, aby były wydajne i spełniały swoje podstawowe role. Dobra żarówka ledowa w naszym sklepie kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych. To koszt, który bez wątpienia warto ponieść, aby móc cieszyć się niczym niezakłóconą widocznością podczas jazdy. Choć w zestawieniu żarówek H4 LED z żarówkami H7 te pierwsze tracą na popularności, to wciąż są wybierane przez wielu kierowców i z powodzeniem używane jako żarówki samochodowe LED. Pragniemy podkreślić, że każda żarówka H4 z naszej oferty posiada homologację.