Alkomaty - testery trzeźwości

Znaleziono produktów: 18
Sortuj:
Widok:   
z 1

8,00 z VAT
Kod: 94020 Producent części: AMTRA

90,00 z VAT
Kod: FITALCOSTART Producent części: FITALCO

123,00 z VAT
Kod: FITALCODATII Producent części: FITALCO

146,00 z VAT
Kod: CARAL004 Producent części: XBLITZ

270,00 z VAT
Kod: FITALCOGALAXYPLUS Producent części: FITALCO

280,00 z VAT
Kod: CARAL002 Producent części: XBLITZ

330,00 z VAT
Kod: FITALCOBLACK Producent części: FITALCO

342,00 z VAT
Kod: ALCONTROLULTRA Producent części: XBLITZ

350,00 z VAT
Kod: FITALCOSATELITE Producent części: FITALCO

350,00 z VAT
Kod: FITALCOGRAFIT Producent części: FITALCO

414,00 z VAT
Kod: ALCONTROL Producent części: XBLITZ

500,00 z VAT
Kod: FITALCONEONF1 Producent części: FITALCO

1575,00 z VAT
Kod: FITALCOBLOW2 Producent części: FITALCO

1599,00 z VAT
Kod: FITALCOPRODIGYS Producent części: FITALCO

Alkomaty z atestem

Sklep motoryzacyjny iParts.pl to największy i najszybciej rozwijający się w Polsce sklep internetowy z częściami samochodowymi. Według prestiżowych i niezależnych rankingów iParts.pl to sklep nr 1 z auto częściami i gwarancja najniższych cen oraz najwyższej jakości obsługi.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych

Piłeś? Nie jedź! - to dość prosta i oczywista zasada. Zdarza się jednak, że spożycie dużych ilości alkoholu dzień wcześniej może mieć swoje skutki dnia następnego. W efekcie może dojść do tragedii, a kierowca może nawet stracić prawo jazdy. Oczywiście można tego uniknąć, kupując tester trzeźwości. Dobrej jakości alkomat poinformuje o poziomie stężenia alkoholu we krwi, co pozwoli zdecydować, czy jazda samochodem jest możliwa, czy też należy jeszcze poczekać.

Alkomaty i testery trzeźwości najlepszej jakości

Alkomaty i testery trzeźwości w iParts.pl  to wysokiej jakości urządzenia stosowane między innymi przez policję, inspekcję transportu drogowego, straż miejską, służbę zdrowia, ochronę i osoby prywatne. Alkomaty w iParts.pl są atestowane przez PZH i posiadają certyfikat CE, zapewniający, że wszystkie etapy produkcji urządzenia odbyły się z dbałością o środowisko naturalne i zdrowie oraz gwarantujący, że produkty są bezpieczne.

Precyzyjna dokładność urządzeń w trosce o bezpieczeństwo

Każdy alkomat iParts.pl zostaje skalibrowany w certyfikowanym laboratorium, co zapewnia poprawność i wiarygodność wskazań. Testery trzeźwości w ofercie sklepu iParts.pl służą do badania trzeźwości i mają istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Sprawdzając poziom zawartości alkoholu we krwi użytkownik może upewnić się o stanie trzeźwości i w ten sposób uniknąć wielu niebezpieczeństw na drodze oraz utraty prawa jazdy.

Szybki i prosty test trzeźwości

Urządzenia dostępne w asortymencie sklepu iParts.pl są niezwykle łatwe w użyciu. Obsługa jest prosta i intuicyjna – w podstawowym trybie pracy, by rozpocząć badanie nie trzeba naciskać żadnych przycisków. Urządzenie zaczyna pomiar automatycznie, zaraz po wykryciu silnego strumienia powietrza wpadającego do sensora.