Reflektory przeciwmgielne w iParts.pl!

iParts.pl oferuje reflektory przeciwmgielne - halogeny do większości modeli samochodów. Wśród nich znajdziecie Państwo wyłącznie części najlepszych producentów, mając na uwadze długie i bezpieczne użytkowanie.


Reflektory przeciwmgielneReflektory przeciwmgielne (halogeny) są stosowane do oświetlenia drogi, kiedy przejrzystość powietrza jest niewystarczająca. Przednie światła, o których mowa, są nieobowiązkowe i wykorzystujemy je w trakcie złych warunków atmosferycznych (wraz z światłami mijania bądź bez nich) lub na drodze krętej, oznaczonej odpowiednimi znakami od zmierzchu do świtu. Samochód może mieć dwa, rozmieszczone symetrycznie, reflektory przeciwmgłowe. W znaczny sposób poprawiają one widoczność i najczęściej zamontowane są w zderzaku tak nisko, jak pozwala na to konstrukcja auta.

Wszystkie reflektory przeciwmgielne - halogeny, dostępne na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu wybrania odpowiednich reflektorów przeciwmgielnych do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Volvo → S40 I 1995.07 – 2003.12 → 1.8 122 KM).

W przypadków wystąpienia problemów z doborem odpowiednich reflektorów przeciwmgielnych lub chęci zasięgnięcia porad eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online codziennie 24h na dobę na naszej platformie internetowej.

Zadbaj o bezpieczeństwo, i już teraz zamów najlepsze reflektory przeciwmgielne (halogeny) dostępne tylko w iParts.pl!

Najpopularniejsi producenci

Reflektory przeciwmgielne - halogeny ABAKUS
Reflektory przeciwmgielne - halogeny KLOKKERHOLM
Reflektory przeciwmgielne - halogeny PRASCO
Reflektory przeciwmgielne - halogeny VAN WEZEL
Reflektory przeciwmgielne - halogeny DIEDERICHS
Reflektory przeciwmgielne - halogeny ALKAR
Reflektory przeciwmgielne - halogeny JOHNS
Reflektory przeciwmgielne - halogeny TYC
Reflektory przeciwmgielne - halogeny HELLA