Części samochodowe VDO

Kategorie

Auto części zamienne VDO

Części samochodowe VDO

 Części samochodowe VDO przeznaczone są do samochodów osobowych, ciężarowych oraz pojazdów użytkowych. W ofercie auto części VDO można znaleźć między innymi przepustnice powietrza, sterowniki, siłowniki zamka centralnego, pompy paliwa, zawory EGR oraz czujniki poziomu paliwa. Oferta firmy koncentruje się wokół mechanicznych oraz elektrycznych części samochodowych wykorzystywanych między innymi w układach przeniesienia mocy, hydraulicznych systemach wtrysku paliwa oraz systemach sterowania silnikiem. VDO wchodzi w skład koncernu Continental, wewnątrz którego łączne zatrudnienie przekracza 100 000 pracowników w 170 lokalizacjach na całym świecie. 

Niemiecka firma VDO została założona przez Adolfa Schindlinga w 1929 roku we Frankfurcie nad Menem. W 1991 roku VDO zostało przejęte przez koncern Mannesmann, który w 1998 roku został wykupiony przez operatora telefonii komórkowej Vodafone. Vodafone w krótkim odstępie czasu zadecydował o wystawieniu na sprzedaż marki VDO. Po dwóch latach firmę przejął Siemens zmieniając tym samym nazwę na Siemens VDO. Od sierpnia 2007 roku VDO za kwotę przeszło 11 miliardów euro weszło w posiadanie koncernu Continental AG.

Opinie o częściach VDO

Bardzo dobrej jakości pompę paliwową kupiłem właśnie z firmy VDO. Ponoć w wielu samochodach jest to pierwszy montaż, dlatego zdecydowałem się właśnie na tą.

, Chojnice

VDO to najlepsza firma produkująca zawory EGR. Idealnie działa, nie ma żadnych błędów i samochód nareszcie odżył i zaczął normalnie przyspieszać. Zdecydowanie polecam każdemu części tej firmy.

, Włoszczowa

Bardzo często wykorzystujemy w Naszym serwisie części firmy VDO. Przeważnie dlatego że są najlepsze i mamy pewność że wytrzymają zdecydowanie dłużej niż inne, ale także ze względu na to że w większości przypadków jest to wymiana z VDO na VDO.

, Bielsko-Biała

Zdecydowanie najlepsze części zamienne, jakie dostępne są na Naszym rynku. VDO polecił mi znajomy mechanik, a teraz ja polecam każdemu innemu bo warto.

, Leszno

Katalog części VDO online

Katalog online: https://www.vdo.com/meta-navigation/downloads/