Części samochodowe PAGID

Kategorie

Auto części zamienne Pagid

Części samochodowe PAGID

Pagid to marka należąca do Nisshinbo, czyli grupy zajmującej się produkowaniem elementów układów hamulcowych wykorzystywanych w samochodach osobowych i użytkowych oferowanych przez popularnych producentów. Firma zaopatruje producentów pojazdów z całego świata. Jej siedziba znajduje się w Leverkusen w Niemczech i to właśnie tam powstają trafiające później do klientów części samochodowe Pagid, które później trafiają do dystrybutorów oraz na linie produkcyjne wielu popularnych marek samochodów.

Klocki oraz tarcze hamulcowe oferowane przez Pagid od podstaw projektowane są i produkowane w zakładach znajdujących się w Europie. Dzięki temu jakość może być starannie monitorowana oraz poprawiana na każdym etapie produkcji oraz testowania. Firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oraz zdobycze inżynierii do stworzenia niezawodnych części, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kierowców oraz podołają najtrudniejszym warunkom.

Marka Pagid istnieje od 60 lat i jest obecnie w czołówce innowacyjnych producentów, którzy stale prowadzą badania nad rozwojem materiałów i projektów, a także nad bezpieczeństwem i wytrzymałością produktów, które trafiają do samochodów. Każdy z produktów z logiem Pagid spełnia normę ECE R90, co oznacza wzorcową europejską normę jakości hamowania.

Opinie o częściach Pagid

Dzięki temu, że Pagid wyspecjalizował się w elementach układów hamulcowych, to oferują oni naprawdę dobrej jakości części zamienne. Spełniają wszystkie normy i zapewniają doskonałe działanie całego układu.

Miłosz, Toruń

29-04-2019

Posiadam obecnie dwa auta, w obu mam zamontowane części od Pagid i jestem z nich bardzo zadowolony. Jakość w niczym nie ustępuje produktom bardziej renomowanych marek, których produkty kupowałem wcześniej

Tomasz, Mielec

05-06-2019

Lubię producentów i marki, które specjalizują się w produkcji jednego typu części zamiennych do samochodów. Przykładem jest właśnie marka Pagid, która oferuje części bardzo trwałe i dopracowane. Polecam!

Dawid, Białystok

15-08-2019

Części tej marki cieszą się w moim sklepie dużą popularnością. Klienci coraz chętniej kupują podzespoły mniej popularnych marek niż dotychczas, a ich części bardzo sobie chwalą. Polecam wszystkim serdecznie!

Tomasz, Wieliczka

01-09-2019