Części samochodowe OSRAM

Auto części zamienne Osram

Części samochodowe OSRAM

Firma OSRAM jest jednym z największych producentów źródeł światła oraz systemów oświetleniowych na świecie. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Monachium. Dla koncernu OSRAM pracuje łącznie ponad 41 tys. pracowników. W roku finansowym 2011 całkowita sprzedaż wewnątrz firmy przekroczyła 5 miliardów euro. Wynik ten nie byłby możliwy bez globalnego zasięgu przedsiębiorstwa – OSRAM obecne jest wraz z 44 fabrykami w 16 krajach na całym świecie, oferując zaawansowane części samochodowe OSRAM doceniane na całym świecie.

Jeżeli chodzi o części firmy OSRAM dla przemysłu motoryzacyjnego, to niemiecka firma oferuje bogaty asortymentem oświetlenia, na który składają się m.in. żarówki reflektora, żarówki lampy kierunkowskazu, żarówki światła cofania, żarówki światła STOP oraz światła do jazdy dziennej OSRAM. Niemieckie przedsiębiorstwo łącznie oferuje przeszło 400 typów żarówek przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli. Oprócz aktywnej obecności na rynku motoryzacyjnym oraz bogatej oferty części OSRAM, firma jest również niekwestionowanym liderem w zakresie energooszczędnych źródeł światła oraz oświetlenia wykorzystywanego w domach.

Opinie o częściach OSRAM

Do pewnego czasu myślałem że firma Osram produkuje tylko żarówki do zastosowania w domu. Ostatnio musiałem wymienić żarówki w samochodzie i sprzedawca polecił mi właśnie żarówki tej firmy. Jestem bardzo zaskoczony jakością ich świecenia.

Adrian, Bochnia

25-03-2016

Od bardzo dawna korzystam z żarówek firmy Osram. Zawsze wybieram te najlepszej jakości i jasności świecenia, i wiem że nawet podczas deszczu sprawdzą się idealnie.

Dawid, Szczecin

29-03-2016

Do jazdy off-roadowej zakładamy żarówki Osram, te z największa mocą świecenia, aby nie mieć problemu jazdy po błotnistym terenie w lesie.

Jurek, Ustrzyki Górne

04-04-2016

Mając firmę transportową, bardzo często się zdarza że kupujemy sporą ilość żarówek do Naszych samochodów. Niemal zawsze wybieramy żarówki Osram, ponieważ są bardzo wysokiej jakości i są w bardzo przystępnej cenie.

Robert, Warszawa

07-04-2016

Katalog części Osram online

Katalog online: https://www.osram.pl/apps/gvlrg/pl_PL