Części samochodowe NPS

Kategorie

Auto części zamienne NPS

Części samochodowe NPS

Nippon Pieces Services jest dystrybutorem części zamiennych do pojazdów produkcji azjatyckiej. Na rynku motoryzacyjnym firma obecna jest od 1993 roku, dostarczając części samochodowe NPS do wszystkich krajów na całym świecie. Siedziba i magazyn centralny firmy znajdują się we Francji, natomiast placówki zlokalizowane są w Belgii, Hiszpanii, Portugalii i Norwegii. Produkty opatrzone marką NPS są przeznaczone do montażu przede wszystkim w samochodach produkcji japońskiej i koreańskiej. Dlatego też firma współpracuje bezpośrednio z największymi producentami właśnie z tych krajów, dostarczając wysokiej jakości części NPS oryginalne lub w pełni zgodne z oryginalnym wyposażeniem OE.

Od momentu powstania firma intensywnie się rozwijała, stając się jednym z największych w Europie dystrybutorów części zamiennych do samochodów. Również do oferty dodawano nowe części firmy NPS odpowiadające wymogom rynku i dostosowane do nowych modeli samochodów.

Wśród dystrybuowanych produktów znajdują się między innymi:

  • części układów hamulcowego, kierowniczego, wydechowego, zapłonowego, chłodzenia,
  • części silnika,
  • części sprzęgła,
  • części elektryki samochodowej,
  • filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliczne i kabinowe.

Wszystkie komponenty wchodzące w skład linii produktowych NPS są zgodne ze standardem OE i normą ISO 14001. Dystrybuowane produkty pochodzą od takich producentów, jak: Aisin, Mando, Akebono, Koyo, EXEDY, NSK, NTN, HDK i MK Kashiyama. Ze względu na współpracę z najlepszymi japońskimi producentami komponentów do samochodów, szeroka oferta NPS jest dostosowana do wielu modeli pojazdów.