Części samochodowe LENCO

Kategorie

Auto części zamienne Lenco

Części samochodowe LENCO

Lenco to marka handlowa wiodącego producenta i dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Komponenty firmy dostosowane są do specyfiki wielu modeli samochodów marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Części samochodowe Lenco dostarczane są do wielu krajów na całym świecie, zapewniając części zamienne do starszych, jak i nowych modeli pojazdów. 

Na ofertę firmy składają się komponenty nowe, jak i regenerowane będące elementami układu kierowniczego, wśród których znajdują się przede wszystkim:  

  • przekładnie kierownicze zapewniające sprawne działanie mechanizmu kierowania – dostępne są przekładnie typu: LENCO SGA697L, LENCO SGA073L, LENCO SGA666L,
  • pompy wspomagania układu kierowniczego zapewniające długi okres eksploatacji – dostępne są pompy typu: LENCO SP3242, LENCO SP3827, LENCO SP3486.

Części firmy Lenco montowane są między innymi w samochodach produkcji takich marek, jak Kia, Hyundai, Mercedes, Ford, BMW czy Renault. Proces produkcji i regeneracji odbywa się w zakładzie wyposażonym w najnowszy sprzęt i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Ponadto, każdy element przed opuszczeniem zakładu produkcyjnego jest dokładnie testowany pod względem sprawności, wytrzymałości i bezpieczeństwa. Dlatego też auto części Lenco są wysokiej jakości, niezawodne i w pełni zgodne z normami OE. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomość branży motoryzacyjnej produkty Lenco spełniają wszelkie wymagania rynku.