Części samochodowe LÖBRO

Auto części zamienne Lobro

Części samochodowe LÖBRO

Lobro jest marką wchodzącą w skład koncernu GKN – czołowego producenta części przeniesienia napędu na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Zakłady produkcyjne ulokowane w 30 krajach całego świata pozwalają na globalną dystrybucję części Lobro i GKN. Dział GKN Driveline projektuje, buduje i dostarcza szeroką gamę systemów napędowych z przeznaczeniem zarówno do tanich, budżetowych samochodów jak i do najbardziej skomplikowanych pojazdów wymagających zaawansowanych rozwiązań. 

Wśród części Lobro obecnych w ofercie iParts.pl znajdują się: półoś i wał napędowy, krzyżak wału i przeguby napędowe wraz z osłonami elastycznymi przegubów.

Części firmy Lobro stanowią uzupełnienie bogatej oferty części GKN. Przejęcie marki Lobro przez koncern GKN wyszedł na dobre obu stronom – współpraca zmierza w dobrym kierunku o czym świadczy zaufanie klientów z całego świata. Produkty koncernu GKN, w tym części samochodowe Lobro, to obecnie światowa czołówka części, dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszego sklepu.

 

Opinie o częściach LOBRO

Gdy coś dzieje się z półosią lub przegubem w moim samochodzie, zawsze stosuje zamienniki Lobro. Najlepsze wykonanie i pewność że wytrzymają naprawdę długo, sprawia że mam pełne zaufanie o tych części.

Sylwester, Bełchatów

19-01-2016

Części Lobro to najczęściej wybierane w moim warsztacie zamienniki przegubów do większości modeli samochodów. Klienci są zadowoleni z trwałości tych części oraz ceny.

Krystian, Stalowa Wola

13-02-2016

Lobro to według mnie producent najlepszych półosi dostępnych na Naszym rynku. W moim samochodzie funkcjonuje już taka od 3 lat i nic się z nią nie dzieje.

Bogdan, Częstochowa

27-02-2016

Po zamontowaniu przegubu z firmy Lobro, samochód dopiero wtedy zaczął się normalnie prowadzić po drodze. Jeżdżę już tak dłuższy czas i nic nie strzela przy skręcie i przestałą drgać kierownica.

Jerzy, Katowice

12-03-2016

Katalog części Lobro online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/gkn/pl/home