Części samochodowe KOYO

Kategorie

Auto części zamienne Koyo

Części samochodowe KOYO

KOYO powstało w 1921 roku i jest prężnie rozwijającym się, japońskim producentem części zamiennych do samochodów. Przedsiębiorstwo początkowo posiadało jeden zakład produkcyjny, jednak z czasem zaczęło bardzo szybko się rozwijać. W 2006 roku korporacja dokonała fuzji z TMW co było bardzo ważnym momentem w historii obu firm.

Firma działa również na innych płaszczyznach. Po połączeniu z TMW powstała marka Jtekt, która dostarcza części OEM do wielu japońskich producentów samochodów. Nowoczesne technologie, rozwiązania oraz najwyższa jakość świadczonych usług oraz rozwinięta sieć dystrybutorów sprawia, że klienci z całego świata mogą cieszyć się znakomitą jakością oferowanych części zamiennych KOYO oraz podzespołów do samochodów.

Wieloletnie doświadczenie przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klientów, a także najwyższą jakość świadczonych usług i sprzedawanych części.

Opinie o częściach Koyo

Japonia zawsze oferowała świetne samochody i części do nich. KOYO wcale nie wyłamuje się z tego stereotypu, bo produkty od nich robią wrażenie swoją jakością i wytrzymałością.

Ludwik, Kraków

11-12-2018

Idealne części dla wymagających kierowców, którzy nie lubią spędzać zbyt dużo czasu na wymianach różnych podzespołów swojego samochodu. Solidna firma i solidne części. Gorąco polecam!

Maksym, Lublin

05-01-2019

KOYO od lat oferuje doskonałe części do różnych samochodów. Fajnie, że są jeszcze firmy które nie obniżają swojej jakości i zależy im na zadowoleniu własnych klientów.

Miłosz, Gorzów Wielkopolski

22-03-2019

KOYO jest dla mnie jednym z lepiej sprawdzonych producentów części do samochodów osobowych. Cenię ich za jakość, ceny oraz dostępność części. To wszystko potwierdza fakt, że ich produkty trafiają do wielu modeli samochodów jako części OEM.

Norbert, Sanok

30-06-2019