Części samochodowe KOYO

Kategorie

Auto części zamienne Koyo

Części samochodowe KOYO

KOYO powstało w 1921 roku i jest prężnie rozwijającym się, japońskim producentem części zamiennych do samochodów. Przedsiębiorstwo początkowo posiadało jeden zakład produkcyjny, jednak z czasem zaczęło bardzo szybko się rozwijać. W 2006 roku korporacja dokonała fuzji z TMW co było bardzo ważnym momentem w historii obu firm.

Firma działa również na innych płaszczyznach. Po połączeniu z TMW powstała marka Jtekt, która dostarcza części OEM do wielu japońskich producentów samochodów. Nowoczesne technologie, rozwiązania oraz najwyższa jakość świadczonych usług oraz rozwinięta sieć dystrybutorów sprawia, że klienci z całego świata mogą cieszyć się znakomitą jakością oferowanych części zamiennych KOYO oraz podzespołów do samochodów.

Wieloletnie doświadczenie przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klientów, a także najwyższą jakość świadczonych usług i sprzedawanych części.

Opinie o częściach Koyo

Japonia zawsze oferowała świetne samochody i części do nich. KOYO wcale nie wyłamuje się z tego stereotypu, bo produkty od nich robią wrażenie swoją jakością i wytrzymałością.

, Kraków

Idealne części dla wymagających kierowców, którzy nie lubią spędzać zbyt dużo czasu na wymianach różnych podzespołów swojego samochodu. Solidna firma i solidne części. Gorąco polecam!

, Lublin

KOYO od lat oferuje doskonałe części do różnych samochodów. Fajnie, że są jeszcze firmy które nie obniżają swojej jakości i zależy im na zadowoleniu własnych klientów.

, Gorzów Wielkopolski

KOYO jest dla mnie jednym z lepiej sprawdzonych producentów części do samochodów osobowych. Cenię ich za jakość, ceny oraz dostępność części. To wszystko potwierdza fakt, że ich produkty trafiają do wielu modeli samochodów jako części OEM.

, Sanok