Części samochodowe JOHNS

Kategorie

Auto części zamienne Johns

Części samochodowe JOHNS

Firma JOHNS działa od ponad 30 lat. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości części samochodowych do pojazdów osobowych oraz dostawczych wielu marek. JOHNS specjalizuje się w akcesoriach związanych z oświetleniem, filtrami, elementami nadwozia samochodu, a także częściami silnika oraz jego osprzętu.

Wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesne technologie oraz przywiązanie do jakości sprawiają, że marka JOHNS stale zyskuje nowych, zadowolonych klientów. Głównym kierunkiem rozwoju firmy jest produkcja elementów oraz systemów oświetleniowych. Obecnie w ofercie znajdziemy lampy halogenowe, ksenonowe, a także LED-owe.

Części samochodowe JOHNS doceniane są nie tylko przez klientów, ale również przez mechaników i specjalistów. Opatrzone wymaganymi certyfikatami zapewniają bezpieczeństwo podróżowania w każdych warunkach.

Opinie o częściach Johns

Wydajne oświetlenie samochodu to nasze bezpieczeństwo. Na takich rzeczach nie warto oszczędzać. Firma JOHNS oferuje naprawdę świetne podzespoły odpowiedzialne za prawidłową widoczność w nocy.

Eryk, Warszawa

13-03-2019

Markę kojarzę głównie ze znakomitej jakości oświetleniem do samochodów różnych marek. Są dla mnie godni zaufania oraz polecenia innym..

Fabian, Poznań

28-03-2019

Do niedawna tą markę kojarzyłem głównie z oświetleniem. Teraz wiem, że w ofercie mają szeroki wybór różnych części oraz podzespołów do wielu popularnych marek samochodów. Gorąco polecam ich części!

Hubert, Kołobrzeg

24-04-2019

Jeśli ktoś lubi korzystać z usług sprawdzonych marek to JOHNS z pewnością będzie dla niego dobrym rozwiązaniem. Mój znajomy mechanik stosuje ich części i zarówno on, jak i jego klienci są z nich bardzo zadowoleni.

Igor, Kraków

16-06-2019