Części samochodowe IPSA

Kategorie

Auto części zamienne IPSA

Części samochodowe IPSA

IPSA jest marką wchodzącą w skład firmy IPSA Autoteile Großhandelsgesellschaft. Pod logiem firmy sprzedawane są części pochodzące od zewnętrznych dostawców. Taka forma działalności trwa od ponad 15 lat i sprawia, że firma stale się rozwija. Centrala i główna siedziba oraz magazyny firmy znajdują się w Sömmerdzie w Niemczech, gdzie znajduje się ponad 60000 części do różnych marek oraz modeli samochodów osobowych i dostawczych.

W ofercie firmy znajdziemy szeroki wybór akumulatorów, a także elementów silnika. Do najpopularniejszych z nich należą tłoki, zawory, prowadnice zaworów, a także dźwignie zaworowe. Części samochodowe IPSA to z zamysłu tańsza alternatywa dla innych producentów z wyższych półek. Misja jest starannie realizowana, a firma dzięki wydajnej dystrybucji może docierać do coraz większego grona klientów.

Opinie o częściach IPSA

Bardzo dobre części w świetnych cenach. Widać na pierwszy rzut oka tą słynną niemiecką jakość. Jestem bardzo zadowolony z trwałości części od tego producenta i szczerze wszystkim polecam!

Klemens, Radom

27-10-2018

Cenię tą markę za doskonałą jakość w bardzo konkurencyjnych cenach. Fajnie, że są firmy które zapewniają niezawodność, za którą nie musimy przepłacać.

Boguś, Sosnowiec

25-01-2019

Mój kolega jest mechanikiem i polecił mi części od IPSA. Fakt, że nie produkują części, tylko je sprzedają, ale jakość nadal jest więcej niż zadowalająca. Ja również polecam wszystkim!

Arek, Katowice

27-03-2019

IPSA to dość doświadczona marka na rynku sprzedaży części samochodowych. Mam do nich pełne zaufanie i chętnie korzystam z ich usług. Z czystym sumieniem mogę ich również polecić innym.

Błażej, Wrocałw

02-04-2019