Części samochodowe HERTH+BUSS JAKOPARTS

Kategorie

Auto części zamienne Herth+Buss Jakoparts

Części samochodowe HERTH+BUSS JAKOPARTS

Niemiecka firma Herth+Buss założona w 1925 roku, jest producentem i dystrybutorem części samochodowych opatrzonych marką Elparts i dostarczanych do wielu krajów na całym świecie. Efektem dynamicznego rozwoju firmy było znaczne poszerzenie oferty o nową linię produktów opatrzonych marką Jakoparts. Części samochodowe Herth+Buss Jakoparts przeznaczone są dla pojazdów produkcji azjatyckiej, głównie japońskiej i koreańskiej. Ofertę stanowi aż 14 000 różnego rodzaju komponentów odpowiadających potrzebom wynikającym z rozwoju branży motoryzacyjnej. Części firmy Herth+Buss Jakoparts są poddawane ciągłym testom jakościowym, co pozwala na dalsze ich udoskonalanie i wprowadzanie niezbędnych zmian w procesie produkcji. Na szeroką ofertę produktów Jakoparts składają się części samochodowe do układów chłodzenia, hamulcowego, kierowniczego, wydechowego zapłonowego i zawieszenia. Ponadto są tu części silnika, sprzęgła, elektryki samochodowej, a także ogrzewania i wentylacji. 

Wśród produktów tej linii znajdują się między innymi:

  • filtry paliwa – usuwają cząsteczki wielkości 0,06 mikrometrów, chroniąc układ paliwowy przed zabrudzeniem,
  • filtry oleju – usuwają cząstki brudu wielkości 10 mikrometrów,
  • filtry powietrza – zmniejszają zużycie paliwa o 10%,
  • filtry kabinowe – chronią pasażerów przed kurzem, pyłkami i niebezpiecznymi gazami,
  • klocki hamulcowe – odporne na ścieranie oraz wysokie ciśnienie i temperaturę, zapewniają niski poziom hałasu, odpowiadają jakości oryginalnych komponentów i mogą być użytkowane przez długi okres czasu.

Części Herth+Buss Jakoparts wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i wydajne. Ponadto produkowane są zgodnie z obowiązującymi w branży motoryzacyjnej normami, co sprawia, że są dostosowane do najnowszych modeli pojazdów.