Części samochodowe GK

Kategorie

Auto części zamienne GK

Części samochodowe GK

GK to niemiecka marka części samochodowych, która pojawiła się na rynku w latach 60. XX wieku. Należy ona do grupy Autex, która zrzesza kilka firm działających w branży motoryzacyjnej. Części samochodowe GK to przede wszystkim pompy wody. Jest to zdecydowanie flagowy produkt producenta oferowany pod tą marką. Pompy wody GK to produkty od dziesiątek lat doceniane przez fachowców i kierowców. Firma oferuje nie tylko same urządzenia, ale również ich osprzęt. W ofercie znaleźć można liczne zestawy pasków napędowych. Ponadto producent oferuje kompletne zestawy pasków rowkowych i pasków rozrządu, a także koła pasowe. Firma stanowczo podkreśla, że jej głównym celem jest produkcja wysokiej jakości części samochodowych,. Auto części GK to rzeczywiście jakościowe produkty, którym można zaufać. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji części zamiennych. Niemniej jednak pod innymi markami Autex dostarcza również części do pierwszego montażu.

Autex to niemieckie przedsiębiorstwo, które jest jednak dobrze znane również poza granicami kraju. Grupa zrzeszająca różne marki części samochodowych zaczęłą powstawać już w latach 50. XX wieku, na bazie istniejących od dłuższego czasu firm. Dzisiaj znane jako Autex, przedsiębiorstwo słynie z troski o jakość swoich produktów oraz zadowolenie klientów.

Opinie o częściach GK

GK to w mojej opinii najlepsza marka pomp wody. Dobrze znają się też na paskach wielorowkowych. Produkty są bardzo dobre jakościowo, a przy tym cena również jest całkiem przyjemna. Warto skorzystać.

Krzysztof, Katowice

09-07-2020

Marka, którą warto docenić. Części GK to dobre rozwiązanie zarówno dla starszych, jak i dla najnowszych samochodów. Producent posiada szeroką ofertę dla posiadaczy pojazdów europejskich i nie tylko. Produkty są niezawodne.

Grzegorz, Szczecin

24-09-2020

Ufam producentom, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku. Tak jest z GK, dlatego korzystam z usług tej firmy od kilkunastu lat. Podzespoły GK jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, dlatego mogę je polecić z czystym sercem.

Mikołaj, Inwałd

29-10-2020

Marka GK to symbol solidności. Wśród producentów pomp wody trudno o kogoś, kto znałby się na tym lepiej. Za GK przemawia wieloletnie doświadczenie w branży, ale też docenienie na całym świecie. Jak dla mnie GK to numer jeden w swojej dziedzinie.

Piotr, Inowrocław

01-12-2020