Części samochodowe EUROTEC

Kategorie

Auto części zamienne Eurotec

Części samochodowe EUROTEC

EUROTEC to niemiecka firma z ponad 35 letnim doświadczeniem w branży urządzeń elektrycznych montowanych w samochodach osobowych oraz dostawczych i ciężarowych. Przedsiębiorstwo zapewnia szeroką ofertę wysokiej jakości podzespołów, a w szczególności alternatorów i rozruszników.

Firma EUROTEC ma swoją siedzibę Stadtlohn w północno-zachodniej części Niemiec. Obecnie zajmuje się głównie regeneracją wymienionych podzespołów pochodzących z wielu marek oraz modeli samochodów osobowych, w szczególności tych najpopularniejszych na naszych drogach.

Nowoczesne technologie oraz wykwalifikowana kadra pozwala osiągać znakomite wyniki. Rocznie regenerowane jest 250 000 urządzeń, co obejmuje 98% zapotrzebowania rynku. Każda z dostarczanych przez firmę części zamiennych EUROTEC otrzymuje również 2-letnią gwarancję. Dbanie o zadowolenie klienta oraz wysoką jakość świadczonych usług jest główną misją niemieckiego przedsiębiorstwa.

Opinie o częściach Eurotec

Firmę EUROTEC cenię za doskonałą jakość obsługi. Regenerowane przez nich podzespoły są bardzo trwałe, odporne i wytrzymałe. Serdecznie polecam je wszystkim , którym zależy na sprawności własnego pojazdu.

Tobiasz, Kraków

01-02-2019

EUROTEC to solidna firma, która dostarcza swoje produkty na najwyższym światowym poziomie. Serdecznie ich polecam każdemu, bo moim zdaniem naprawdę warto!

Tymon, Opole

20-03-2019

Moja firma ściśle współpracuje z EUROTEC. Wysyłamy im rozruszniki oraz alternatory wymagające regeneracji ponieważ sami mamy tyle zleceń, że nie zajmujemy się takimi rzeczami. Polecam ich serdecznie!

Andrzej, Krasiczyn

04-04-2019

Ta niemiecka firma jest bardzo znana na rynku z jakości oferowanych przez siebie usług. Każdy, kto z nimi współpracował ma do nich pełne zaufanie i bardzo sobie chwali każdą formę współpracy.

Łukasz, Wieliczka

09-07-2019