Części samochodowe EUROL

Kategorie

Auto części zamienne Eurol

Części samochodowe EUROL

Holenderska marka EUROL istnieje na rynku motoryzacyjnym już od 1977 roku. Posiada bardzo szeroką ofertę produktów smarnych takich jak oleje, smary oraz różne części EUROL do pielęgnacji takie jak aerozole, płyny do spryskiwaczy, chłodziwa, płyny hamulcowe, a także płyny do obróbki metali i podkłady. 

EUROL, jako firma globalna, prowadzi działalność w ponad 60 krajach na płaszczyźnie różnych przemysłów. Nowe wyzwania, jakie stawia przed firmą między innymi rozwój technologii nie stanowią problemu. Dzięki własnemu laboratorium rozwojowemu, specjaliści starają się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, jak i wymyślać swoje innowacyjne rozwiązania. 

Dzięki współpracy ze specjalistami części firmy EUROL osiągają wysoką jakość i popularność wśród miłośników motoryzacji i nie tylko. W formułach oleju wykorzystywane są najwyższej jakości oleje bazowe oraz technologie addytywne. 

Części samochodowe EUROL dowodzą swojej jakości w najtrudniejszych warunkach. Stosowane są przez znanych producentów samochodowych na światowej sławy rajdach i eventach motoryzacyjnych. Stosowanie olejów w tak ekstremalnych warunkach dowodzi o jakości i ich skuteczności.