Części samochodowe DJ PARTS

Kategorie

Auto części zamienne DJ PARTS

Części samochodowe DJ PARTS

DJ Parts to azjatycki producent części samochodowych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Singapurze. Firma działa dzisiaj globalnie, dostarczając produkty do krajów na różnych kontynentach. Części samochodowe DJ Parts to szeroki przekrój podzespołów z większości kategorii produktowych. Wysoko cenione są części hamulcowe DJ Parts, w tym klocki i tarcze. Ponadto auto części DJ Parts to wiele elementów zawieszenia, układu kierowniczego, czy sprzęgła. W asortymencie dostępne są również wszelkie filtry samochodowe. Producent posiada pełną ofertę części dla samochodów azjatyckich. Niemniej jednak asortyment podzespołów dedykowanych pojazdom europejskim i amerykańskim również jest pokaźny.

Aktualnie marka DJ Parts należy do międzynarodowej korporacji, z siedzibą w Arabii Saudyjskiej – ALJ. Korporacja posiada oddziały na całym świecie oraz bardzo gęstą sieć dystrybucyjną. Dzięki temu części DJ Parts docierają dzisiaj do niemal wszystkich części świata. Ponadto DJ Parts posiada również wiele własnych oddziałów poza Singapurem. Znajdują się one m.in. w Turcji i Algierii. Przedsiębiorstwo DJ Parts w dużej mierze pozostaje niezależne. Posiada własne hale produkcyjne oraz centra badawcze, w których nieustannie udoskonala swoje produkty. Części DJ Parts z każdym rokiem są coraz wyżej cenione przez fachowców i użytkowników.

Opinie o częściach DJ PARTS

Nie wyobrażam sobie zaopatrywać się w części do aut azjatyckich u kogoś innego niż DJ Parts. Mówimy o specjalistach, których produkty są idealnie dostosowane do specyfiki azjatyckich pojazdów. Polecam szczerze wszystkie części samochodowe DJ Parts.

Szczepan, Warszawa

27-10-2020

Firma DJ Parts jest niezwykle profesjonalna. Jakość produktów tej marki zawsze jest najwyższa. Nie zdażyło mi się nigdy otrzymać części z jakimkolwiek defektem. Wykonanie podzespołów jest po prostu idealne, co niestety nie jest standardem u większości producentów.

Marek, Krasnystaw

30-12-2020

Solidna firma, oferująca jakościowe produkty. Kiedyś nie ufałem firmom azjatyckim, ale DJ Parts zmieniło moje zdanie. W wykonaniu, sprawności i niezawodności części DJ Parts dosłownie nie ma czego się przyczepić.

Konrad, Wrocław

22-01-2021

Jeżdżąc Toyotą można przebierać wśród części samochodowych od dziesiątek producentów. Po wielu różnych próbach, ostatecznie wybrałem DJ Parts i na pewno na długo zostanę z tym producentem. Części DJ Parts są po prostu niezawodne, a przy tym cenowo przystępne.

Kamil, Poznań

08-02-2021