Części samochodowe BERU

Kategorie

Auto części zamienne Beru

Części samochodowe BERU

Firma Beru od ponad stu lat niezmiennie łączona jest z produkcją najwyższej jakości elementów układu zapłonowego samochodów. Części Beru wykorzystywane są w przez wielu renomowanych producentów samochodowych w seryjnej produkcji ich pojazdów. W 2012 roku firma Beru obchodzi okrągłą rocznicę 100 lat obecności na rynku motoryzacyjnym. 

Historia przedsiębiorstwa sięga roku 1912. To właśnie wtedy Julius Behr oraz Albert Ruphert założyli warsztat samochodowy, w którym zajęli się produkcją świec zapłonowych. Po 17 latach pracy skonstruowali pierwszą świecę żarową służącą do podgrzewania silników wysokoprężnych. Niedługo po debiucie świece żarowe Beru zaczęły cieszyć się ogromną popularnością wśród kierowców, przez co postanowiono wokół nich skoncentrować ofertę Beru. Ważnym momentem w historii przedsiębiorstwa był rok 1975, gdy zaprezentowano świecę żarową skracającą okres wstępnego podgrzewania do niecałych 20 sekund. Dzięki szczegółowym pracom badawczym już w 1978 roku czas wstępnego podgrzewania udało się skrócić do przedziału 5-7 sekund. W 1989 roku uruchomiono produkcję cewek zapłonowych. Do dnia dzisiejszego firma Beru jest jednym z liderów produkcji elementów układu zapłonowego. 

Wśród części firmy Beru cieszących się największą renomą wśród kierowców należy wymienić przede wszystkim świece zapłonowe, przewody zapłonowe, cewki zapłonowe oraz świece żarowe. Szczegółowa oferta podzielona jest na takie działy jak technika zapłonu, technika rozruchu na zimno silników dieslowskich, elektronika i technika sensorowa, podzespoły szybkoobrotowych, anteny oraz oświetlenie samochodowe. Części samochodowe Beru to najwyższa jakość wykonania i niezawodność w każdych warunkach drogowych.

Opinie o częściach BERU

Od lat montuję u swoich klientów części Beru. Jeszcze nikt nie przyjechał z reklamacją czy to na świece czy na kable zapłonowe.

, Łódź

Dotychczas myślałem że części Beru to tylko świece żarowe i zapłonowe. Dobra chwilę temu mechanik wymienił mi sondę lambdę na Beru. Działa idealnie.

, Elbląg

Odkąd pamiętam zawsze używałem części Beru. Szczególnie przy wymianie świec i kabli zapłonowych, na których nigdy się nie zawiodłem.

, Rzeszów

Szukając świec zapłonowych do starszego auta, polecono mi firmę Beru. 3 rok nic się nie dzieje, samochód działa jak powinien mimo prawie trzydziestu lat.

, Kołobrzeg

Katalog części Beru online

Katalog online: https://www.beruparts.pl/find-my-part.html