Żarówki R2

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

39,00 z VAT
Kod: 12620 Producent części: ROMIX

Żarówki samochodowe R2

Światła samochodowe to bardzo istotny element bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Dlatego też należy korzystać wyłącznie w wysokiej jakości produktów posiadających ważna homologację. Jednym z takich elementów oświetlenia są nadal żarówki samochodowe R2, których używa się przede wszystkim w światłach drogowych oraz światłach mijania.

Żarówki o oznaczeniu R2 to żarówki halogenowe używane są zarówno w samochodach osobowych, jak i w autach dostawczych oraz autobusach. Montowane są głównie w światłach drogowych oraz światłach mijania. Żarówki R2 posiadają filtr UV, który zapobiega matowieniu odbłyśnika oraz szkła reflektorowego. Żarówki tego typu maja moc 45/40 W i działają przy napięciu 12 V. Ich trwałość szacuje się na około 700 godzin w zależności od warunków pracy.

Żarówki samochodowe R2 są najczęściej montowane w takich markach aut, jak np.: Alfa Romeo, Mini, Citroen, Suzuki, Peugeot, Fiat, Renault czy też Toyota.

W ofercie sklepu internetowego iParts.pl znajdują się wyłącznie najwyższej jakości żarówki samochodowe R2, posiadające homologację oraz najniższą cenę na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktową sklepu iParts.pl i życzymy satysfakcjonujących zakupów!