Żarówki HB5

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe HB5

Każda żarówka samochodowa powinna przede wszystkim posiadać bardzo dobre parametry świetlne. Jedną z takich żarówek jest żarówka halogenowa HB5, która jest wykorzystywana głównie w samochodach produkcji amerykańskiej.

Żarówki samochodowe HB5 to żarówki halogenowe dwuwłóknowe. Posiadają one przeważnie trzonek typu PX29T lub PX29D. Żarówki HB5 mają moc 60/55 W i są przeznaczone do zasilania napięciem 12 V.  Dzięki bardzo dobrym parametrom świetlnym, żarówki samochodowe HB5 znacznie zwiększają kontrast rozróżniania obiektów po zapadnięciu zmroku. Pozwala to na o wiele szybsze dostrzeżenie przez kierowcę poziomych i pionowych znaków drogowych, a także zwiększa limit czasu potrzebnego na reakcje w przypadku nieprzewidzianego i groźnego zdarzenia na drodze.

Sklep internetowy iParts.pl oferuje żarówki HB5 najlepszych światowych producentów oświetlenia samochodowego, jak np.: marki Osram, Maxgear czy też Philips. Wszystkie produkty w sklepie iParts.pl posiadają niezbędna homologację oraz niezbędne certyfikaty wysokiej jakości.

Zapraszamy na zakupy w iParts.pl!