Żarówki H9

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe H9

Aby zapewnić sobie oraz innym uczestnikom ruchu drogowego odpowiednie bezpieczeństwo oraz komfort podróżowanie, niezbędne jest dobre oświetlenie drogi przez samochód. Żarówki samochodowe H9 stanowią bardzo dobre źródło światła, stosowane zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych.

Żarówki H9 to żarówki halogenowe wyposażone w jedno włókno. Od lat są one bardzo popularne na światowym rynku motoryzacyjnym z uwagi na swe bardzo dobre parametry techniczne i właściwości świetlne. Żarówki H9 są zazwyczaj stosowane w reflektorach głównych, a także w światłach mijania oraz drogowych. Bańka żarówki H9 oprócz halogenu posiada również w swoim wnętrzu jod. Dzięki halogenowemu cyklowi regeneracyjnemu, polegającemu na przenoszeniu cząstek wyparowanego wolframu z bańki na żarnik, żarówki samochodowe H9 odznaczają się wysoką skutecznością świetlną.

Standardowe żarówki H9 posiadają 65 W mocy oraz wydajność dochodząca do 2100 lumenów. Dostępne są również na rynku żarówki o słabszej mocy 55 W. Żarówki typu H9 są montowane m.in. w Mitsubishi, Porsche, Renault, SAAB, Subaru, Volvo, VW czy też Audi.

Żarówki samochodowe H9 to drobiazgowo dopracowane i wydajne produkty, które w znaczący sposób wpływają na poprawę bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Pełny komfort użytkowania zapewniają jedynie żarówki renomowanych producentów tego rodzaju asortymentu. Sklep internetowy iParts.pl oferuje najwyższej jakości żarówki m.in. marki Osram, Bosch czy też Philips.

Zapraszamy na zakupy w najniższych cenach iParts.pl!