Żarówki H2

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe H2

Zakup odpowiednich żarówek samochodowych to bez wątpienia doskonała inwestycja we własne bezpieczeństwo. Jednymi z najbardziej popularnych żarówek dostępnych na rynku motoryzacyjnym są nadal żarówki halogenowe, w tym m.in. żarówka H2.

Żarówki samochodowe H2 to żarówki halogenowe posiadające jedynie jeden żarnik. Są one dostępne zazwyczaj w wersji o mocy 55 W lub 70 W. Żarówki H2, w zależności od mocy, korzystają zazwyczaj z napięcia 12 V (żarówka o mocy 55 W) lub 24 V (żarówka o mocy 70 W). Żarówki samochodowe H2 są przeważnie stosowane w światłach mijania oraz w reflektorach drogowych. Tego typu żarówki nie są już montowane w nowych modelach samochodów, lecz nadal są produkowane w celu ich instalacji w starszych modelach aut (np. Alfa Romeo, Citroen, Renault).

Pomimo dużej dostępności wszelkiego rodzaju żarówek samochodowych na rynku motoryzacyjnym, wielu kierowców używających żarówek H2 ma trudności ze znalezieniem tego rodzaju asortymentu oświetleniowego. W sklepie internetowym iParts.pl nie będzie z tym żadnego problemu. W ofercie sklepu znajduje się bogaty wybór żarówek samochodowych H2 znanych i renowowanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprawdź ofertę sklepu iParts.pl i ciesz się nieograniczoną widoczności na drodze!