Żarówki H15

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe H15

Żarówki samochodowe H15 to kolejny model żarówek halogenowych. Są to żarówki dwuwłóknowe z filtrem UV, wykorzystywane przede wszystkim w przednim oświetleniu samochodu (m.in. lampy przeciwmgielne, dzienne, drogowe).

Żarówki H15 doskonale sprawdzą się zarówno w reflektorach aut osobowych, jak i w samochodach ciężarowych oraz autobusach. Filtr UV znajdujący się w bańce żarówki H15 pozwala wyeliminować efekt matowienia odbłyśnika oraz szkła reflektora. Taka cecha żarówki halogenowej jest bardzo ważna, ponieważ w wyniku oddziaływania promieniowania UV reflektory zostają nieodwracalnie uszkodzone, a tym samym drastycznie zmniejsza się ich jakość oraz skuteczność świecenia, nawet o 30 procent podczas jednego sezonu. Trwałość żarówek H15, w zależności od warunków pracy, szacuje się na ok 700 godzin.

Sklep internetowy iParts.pl oferuje wysokiej jakości żarówki samochodowe H15 od najlepszych, światowych producentów elementów oświetlenia samochodowego. Zakup żarówek w iParts.pl to gwarancja szybkiej realizacji zamówienia, bardzo dobrej jakości produktu oraz najniższych cen rynkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w iParts.pl!