Żarówki W21W

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe W21W

Zły stan techniczny pojazdów jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych na polskich drogach. W przeważającej ilości przypadków winne są braki w oświetleniu samochodu.

Żarówki samochodowe W21W to pomocnicze, bezcokołowe żarówki jednowłóknowe o bezbarwnym kolorze stosowane przede wszystkim w przednich i tylnych kierunkowskazach, w światłach cofania oraz w światłach STOP zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych.

Żarówki W21W posiadają moc znamionową 21 W i pracują przy napięciu 12 V. Zostały one wyposażone w gniazda typu W3x16 d. Żarówki tego rodzaju charakteryzują się długim czasem działania oraz dużą siłą świecenia. Żarówki samochodowe W21W posiadają niezbędną homologację ECE oraz spełnia wszelkie wymogi europejskiej normy E1.

Żarówki W21W stosują m.in. koncerny samochodowe Audi, BMW, Citroen, Fiat, Honda, Jeep, Kia, Land Rover, Mazda, Renault czy też Nissan. Oferta sklepu iParts.pl zawiera wyłącznie żarówki W21W dostarczane przez renomowanych producentów oświetlenia samochodowego (Hella, Osram, Bosch, Maxgear, Philips). Wszystkie oferowane produkty sprzedawane są w bardzo atrakcyjnej cenie, która bez wątpienia jest jedną z najniższych na rynku.

Zapraszamy po najlepsze oświetlenie samochodowe do iParts.pl!