Żarówki PS24W

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe PS24W

Z uwagi na to, że wskazywanie kierunku skrętu podczas jazdy jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wyposażenie samochodu w odpowiednie, trwałe i emitujące widoczne dla wszystkich światło żarówki powinno być dla każdego kierowcy sprawą priorytetową.

Żarówki samochodowe PS24W to cokołowe żarówki jednowłóknowe stosowane przede wszystkim w kierunkowskazach, światłach cofania oraz jako oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Posiadają one moc znamionową 24 W przy napięciu 12 V. Żarówki PS24W wyposażono gniazda typu PG 20/3.

Żarówki samochodowe PS24W to żarówki halogenowe wykorzystywane w wielu współczesnych markach samochodów. Charakteryzują się bardzo dobrym strumieniem światła, przez co oświetlenie samochodu zapewnia kierowcy komfort widzenia nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, a także bezpieczeństwo, również dla innych uczestników ruchu drogowego.

Żarówki PS24W oferowane w sklepie internetowym iParts.pl posiadają homologację ECE oraz wszystkie niezbędne certyfikaty zaświadczające o ich wysokiej jakości. W ofercie sklepu znajdują się żarówki jednej z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się m.in. produkcją oświetlenia samochodowego, a mianowicie żarówki PS24W marki Philips.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu iParts.pl!