Żarówki W16W LED

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe W16W LED

Żarówki LED do samochodu stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych halogenów, które można znaleźć w wielu autach. W tej kategorii oferujemy żarówki W16W LED Żarówka LED W16W. Do czego są one wykorzystywane? Żarówka LED W16W LED może być wykorzystana jako światło „STOP” lub w światłach postojowych. Oprócz tego typu żarówki LED do samochodu służą jako światła cofania, kierunkowskazy oraz światła przeciwmgielne. Jak zatem widzisz, żarówki LED W16W znajdują szereg różnych zastosowań.

Dlaczego warto wybierać żarówki W16W LED?

Dużą zaletą żarówek W16W LED jest ich wydajność i efektywność, które są zdecydowanie większe, niż w przypadku tradycyjnych halogenów. Dostępne w naszym sklepie produkty mogą być wykorzystane do modyfikacji oświetlenia w samochodach osobowych oraz w pojazdach ciężarowych. Żarówki samochodowe LED zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę, dzięki poprawie widoczności pojazdu oraz zapewnieniu dobrej widoczności osobie kierującej samochodem.

Doskonała estetyka, bardzo dobra widoczność, poprawa komfortu i bezpieczeństwa, niezawodność i wysoka wydajność, to tylko niektóre zalety, którymi wyróżniają się żarówki W16W LED, dostępne w naszym sklepie. Oprócz wymienionych już cech, dużą zaletą naszych produktów są konkurencyjne ceny. Stosunkowo tanie żarówki, które znajdują się w naszej ofercie, są produktami wiodących producentów, takich jak np. OSRAM. Jest to firma ciesząca się powszechnym uznaniem i zaufaniem tysięcy klientów na całym świecie.

Oczywistą cechą oferowanych przez nas żarówek W16W LED jest posiadana przez nie homologacja, umożliwiająca legalne korzystanie z nich na polskich i europejskich drogach. Nasze produkty spełniają również europejskie standardy wytrzymałościowe. Każda żarówka ledowa znajdująca się w naszej ofercie odznacza się wysoką jakością i niezawodnością, co w przypadku oświetlenia samochodowego zdaje się szczególnie istotne.

Charakterystyka żarówek W16W LED

Żarówki LED W16W to żarówki jednowłóknowe, całoszklane, posiadające moc znamionową 16W oraz pracujące przy napięciu 12V. Żarówki samochodowe LED W16W emitują światło o bardzo dużej jasności i dobrej jakości. Warto również wspomnieć, że dzięki wykorzystywaniu technologii LED, wszystkie żarówki W16W LED charakteryzują się dużym stopniem energooszczędności. Głównymi materiałami, wykorzystywanymi do produkcji ledowych żarówek dostępnych w naszym sklepie są stal i szkło kwarcowe. Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty żarówek LED W16W, a w razie wątpliwości do zadawania pytań naszym konsultantom.