Żarówki W1.2W LED

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe W1.2W LED

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę różnego rodzaju żarówek LED do samochodu. Wśród oferowanych przez nas produktów, znajdują się również żarówki LED W1.2W, których główną funkcją jest zazwyczaj oświetlenie pomocnicze. W praktyce oznacza to, że żarówki samochodowe LED W1.2W montowane są przede wszystkim przy desce rozdzielczej, i służą do podświetlania zegarów lub panelu nawiewów.

Niezawodne żarówki W1.2W LED

Żarówki samochodowe LED powinny być produktami niezawodnymi, ponieważ każde światła znajdujące się w samochodzie, czy to na zewnątrz, czy wewnątrz pojazdu, mają istotny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dlatego też każda żarówka ledowa, która jest dostępna w naszym sklepie, to model wyprodukowany przez renomowaną markę, cieszącą się powszechnym zaufaniem klientów. Korzystamy z usług tylko sprawdzonych dostawców. Jest to gwarancją tego, że wszystkie żarówki W1.2W LED znajdujące się w naszej ofercie będą niezawodne, a emitowane przez nie światło będzie dobrej jakości.

Czym charakteryzują się żarówki samochodowe LED W1.2W?

Oferowane w naszym sklepie żarówki W1.2W LED dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dających zielone, niebieskie, czerwone lub białe oświetlenie. Dzięki takiej różnorodności możesz dopasować kolor światła do swoich potrzeb i upodobań estetycznych. Sprzedajemy produkty wiodących marek, cieszących się powszechnym uznaniem, jednocześnie dbając o to, aby stosunek ceny do jakości był atrakcyjny dla naszych Klientów. Z tego powodu dostępne u nas produkty to stosunkowo tanie żarówki, co nie wpływa jednak negatywnie na ich jakość. Każda żarówka LED W1.2W charakteryzuje się doskonałą żywotnością oraz emituje bardzo dobrej jakości światło. Dodatkowo wszystkie oferowane przez nas żarówki samochodowe LED W1.2W wyróżniają się wykonaniem z dbałością o detale.

Homologacja, czyli komfortowa żarówka ledowa zgodna z prawem

Każda żarówka ledowa, i nie tylko, powinna posiadać homologację. Jest to uprawnienie do stosowania jej w samochodach poruszających się po polskich drogach. Obowiązująca w Polsce homologacja uprawnia także do poruszania się po drogach innych krajów Unii Europejskiej. Warto podkreślić, że homologacja dotyczy również innych części samochodowych i wyposażenia pojazdów.

Nasza oferta to żarówki W1.2W LED z homologacją. Rzecz jasna do sprzedaży dopuszczamy tylko te produkty, które możesz zgodnie z prawem wykorzystywać na polskich drogach. Poznaj naszą ofertę i wybierz odpowiednie żarówki W1.2W. W razie jakichkolwiek wątpliwości - służymy pomocą!