Żarówki P13W LED

Znaleziono produktów: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe P13W LED

Czemu tak naprawdę służą światła samochodowe? Przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzięki nim samochód jest dobrze widoczny dla innych, a kierowca widzi trasę i pobocze. Bardzo ważne w całym układzie oświetleniowym są żarówki sygnalizacyjne, czyli żarówki P13W LED. Można je stosować w samochodach osobowych oraz samochodach dostawczych. Sprawdź, jak wykorzystać żarówki P13W, jak znaleźć model odpowiedniej jakości i dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty.

Zastosowanie żarówki LED P13W

Warto zacząć od tego, że zastosowanie żarówki LED P13W może być różnorodne, jednak najczęściej modele te wybierane są do świateł sygnalizujących zatrzymanie się pojazdu. Krótko mówiąc – żarówek P13W LED używa się w samochodach osobowych i dostawczych jako tak zwane oświetlenie „STOP”. Jakość i niezawodna solidność to cechy, które powinny wyróżniać żarówki samochodowe LED P13W. Produkty dostępne w bogatej ofercie naszego sklepu takie właśnie są – nie zawodzą podczas jazdy i nie przyczyniają się do powstawania zagrożeń w ruchu drogowym. Do tego obowiązuje je homologacja, czyli jak najbardziej są dopuszczone do użytku. Kierowcy, którzy zdecydują się na zakup u nas żarówek P13W LED, mogą być pewni, że nie dostaną mandatu za niedopatrzenia co do parametrów tego sprzętu.

Żarówka P13W LED – gwarancja jakości

Każda żarówka P13W LED dostępna w naszym sklepie internetowym jest objęta dwuletnią gwarancją. Gwarancję zapewnia również jakość produktu, który powstał z najwyższej klasy materiałów. Odporne na wysokie temperatury i pęknięcia szkło sprawia, że żarówka jest trwała i ma ładny design.

Żarówka ledowa to obecnie numer jeden na rynku oświetleniowym. Główne źródło światła w tego typu produkcie pochodzi z diod elektroluminescencyjnych. Dzięki temu, że diody znajdują się w wyspecjalizowanej obudowie, mogą być umieszczane w obudowach o kształtach typowych dla konkretnych rodzajów żarówek. To nowoczesne rozwiązanie, po które sięga coraz więcej klientów naszego sklepu internetowego. Również żarówka P13W najpopularniejsza jest dzisiaj właśnie w wersji ledowej.

Żarówki LED do samochodu – parametry

Parametry, jakie cechują żarówki LED do samochodu, są niezwykle istotne. Przyjrzyjmy się oferowanemu tu modelowi P13W. Wyróżnia się on napięciem o wartości 12 V. Odpowiedni do niego rodzaj gniazda to PG18.5d-1. Żarówki samochodowe LED w naszej ofercie to profesjonalne elementy, przeznaczone dla wymagających Klientów. Jednocześnie są to tanie żarówki, dostępne dla wszystkich Kierowców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.