Pokrowce ochronne

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Pokrowiec ochronny na fotel Atlanta (kolor czarny)

42,00 z VAT
Kod: 531212444010 Producent części: KEGEL-BŁAŻUSIAK

Spinka

2,00 z VAT
Kod: 10054 Producent części: ROMIX

Pokrowiec ochronny na kanapę Orlando DV2 (kolor czarny)

64,00 z VAT
Kod: 531292444010 Producent części: KEGEL-BŁAŻUSIAK

Pokrowiec ochronny na kanapę Orlando (kolor czarny)

106,00 z VAT
Kod: 531302444010 Producent części: KEGEL-BŁAŻUSIAK

Pokrowce ochronne na fotele samochodowe

Obecny rynek motoryzacyjny oferuje bogaty wybór modeli pokrowców ochronnych do samochodu, wykonanych z różnych materiałów i mających zróżnicowane przeznaczenie. Pozwalają one przede wszystkim na skuteczną ochronę wnętrza samochodu, a zwłaszcza elementów szczególnie narażonych na zniszczenie.

Pokrowce zabezpieczające fotele i kanapy

Zużycie tapicerki samochodowej to problem dotykający praktycznie wszystkich współczesnych samochodów. Degradacja tapicerki wpływa w znaczący sposób na estetykę wnętrza auta, a także na sam komfort podróżowania. Pokrowce ochronne na fotele oraz kanapy samochodowe są wykonywane z materiałów najwyższej jakości o właściwościach wodoodpornych i paroprzepuszczalnych. Tego rodzaju akcesoria zachowują niemal całkowitą szczelność, zapobiegając jednocześnie gromadzeniu się wilgoci wewnątrz pokrowca i zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Oprócz pokrowców, dobrym rozwiązaniem ochronnym foteli i kanap samochodowych są specjalne koszulki oraz maty na siedzenia. Wykonuje się je z cienkich, plamo- i wodoodpornych materiałów, które jednocześnie doskonale dopasowują się do ciała, zwiększając tym samym komfort jazdy samochodem.

Zindywidualizowane pokrowce ochronne

Pokrowce ochronne do samochodów to stosunkowo niewielki wydatek w porównaniu z kosztem wymiany lub regeneracji zniszczonej tapicerki. Dzisiejszy rynek motoryzacyjny oferuje również kierowcom możliwość kupna pokrowców samochodowych na miarę, które są szyte pod konkretne parametry foteli i kanap. Istnieje także możliwość wykonania oryginalnej grafiki lub napisu, co nada wnętrzu auta jeszcze bardziej indywidualny charakter. Pokrowce ochronne to praktyczne rozwiązanie chroniące tapicerkę przez zabrudzeniami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz ogólnym zniszczeniem, przedłużające ich żywotność o wiele lat.

Chroń swój samochód wybierając najlepsze pokrowce ochronne z oferty produktowej sklepu internetowego iParts.pl!