Odbiór osobisty

Czy prowadzicie Państwo sprzedaż tylko i wyłącznie wysyłkową? Czy mogę osobiście odebrać zamówione częsci?

Zamówione towary można odbierać osobiście w punkcie odbioru w Warszawie,
po wcześniejszym złożeniu zamówienia online lub telefonicznie. Wystarczy w tym celu wybrać w koszyku opcję "Odbiór osobisty w siedziebie firmy".
UWAGA! Prosimy, aby po przesyłki zgłaszali się Państwo dopiero po otrzymaniu od nas e-maila, telefonu lub SMS z informacją, że zamówienie gotowe jest do odbioru. Nasz magazyn i punkt odbioru zlokalizowane są w różnych miastach, a więc przesyłki są przewożone z magazynu do punktu odbioru.
Średni czas realizacji zamówienia z opcją odbioru osobistego wynosi do 24h.

Punkt odbioru osobistego w Warszawie mieści się przy ulicy Staniewickiej 22. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w soboty 9.00 - 17.00 Zobacz wskazówki dojazdu.

Jeśli wybiorą Państwo przy składaniu zamówienia opcję płatności przy odbiorze - w Punkcie Odbioru Osobistego możliwa będzie zapłata gotówką lub kartą płatniczą.

Przed odebraniem przesyłki mogą Państwo ją rozpakować w celu obejrzenia towaru.


Zamówienie należy odebrać w ciągu 5 dni od otrzymania wiadomości e-mail, telefonu lub SMS z informacją o możliwości odebrania zamówionego towaru. Przesyłki, które nie zostaną odebrane w wyznaczonym terminie odsyłamy do magazynu, a zamówienie anulujemy. Jeżeli zostało ono wcześniej opłacone zwracamy wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszty dostawy z naszego magazynu do Biura Obsługi Klienta (punktu odbioru osobistego).