Nasza siedziba

Spółka iParto. Wirtualny świat - realne miejsce pracy

iParto Sp. z o.o. to firma wyspecjalizowana wyłącznie w sprzedaży części za pośrednictwem Internetu. Sprawia to, że rozumiemy potrzeby Klienta kupującego w sieci i zapewniamy fachową pomoc w doborze części do samochodów na każdym etapie zakupów. Każdego miesiąca obsługujemy tysiące zaufanych Klientów, a ich liczba szybko wzrasta.

W odróżnieniu od większości sklepów internetowych z częściami samochodowymi, iParts posiada własny magazyn, nowoczesną logistykę, zaawansowane systemy informatyczne i sporą kadrę.

Według najnowszego rankingu sklepów internetowych, opublikowanego przez "Internet Standard", wydawnictw tygodnika "Auto Świat" i wielu innych mediów sklep iParts.pl jest jednym z największych, specjalistycznych sklepów internetowych.

Stale współpracujemy z największymi importerami części w kraju i dystrybutorami zagranicznymi, dzięki czemu posiadamy najszerszy asortyment w branży.

Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 21.00 we wszystkie dni powszednie oraz w soboty w godzinach 9.00 - 17.00, a także w niedzielę pomiędzy 12:00 - 18:00.

Dzwoniąc na numer 801 000 184 lub 22 884 65 45 (z komórki) pod kilkoma niezależnymi liniami możecie skontaktować się Państwo z naszymi fachowcami, którzy służą pomocą we właściwym doborze części zamiennych.

Przesyłki dostarczamy klientom na nasz koszt już od 399 zł, w czasie 24 godzin od momentu potwierdzenia informacji o wysyłce, lub w innym czasie - zgodnie z umówionym terminem dostawy.

Zapraszamy na zakupy w najlepszych w kraju cenach. Skorzystajcie Państwo z pewności i kompleksowości obsługi, jaką zapewni Wam tylko sklep iParts.pl.