Zestaw paska rozrządu Ruville

RuvilleKorzenie firmy Ruville sięgają 1922 roku. Powstała wówczas spółka Egon von Ruville GmbH stała się jednym z najbardziej znanych i cenionych specjalistów na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Firma zajmuje się produkcją i dostarczaniem części zamiennych dla wszystkich europejskich i azjatyckich handlowych modeli samochodów. Wśród produktów Ruville znajdziemy elementy układu rozrządu oraz zawieszenia samochodu.

Właściwa praca silnika uzależniona jest od prawidłowej pracy jego komponentów. Jednym z głównych elementów odpowiedzialnych za bezpieczną pracę silnika jest układ rozrządu. Układ rozrządu ma na celu dostarczenie do cylindrów mieszanki paliwowo-powietrznej, potrzebnej do powstania energii mechanicznej.


Wśród zestawów do sterowania silnikiem marki Ruville znajdziemy:
- Zestaw wałków rozrządu (pełne i krótkie)
- Zestaw łańcuchów rozrządu (pełne i krótkie)
- Zestaw pasków rozrządu
Zestaw paska rozrządu Ruville
Wszystkie zestawy spełniają wysokie wymagania techniczne. Charakteryzują się wysokim stopniem odporności i trwałości. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Elementy idealnie do siebie pasują, dzięki czemu ich praca przebiega bez zastrzeżeń. Zestawy zawierają wszystkie elementy konstrukcyjne, potrzebne do ich prawidłowej pracy. Montaż rozrządu Ruville to gwarancja długotrwałej i bezawaryjnej jazdy Twojego samochodu.

 

O Ruville

Firma Ruville zajmuje się produkcją elementów układu rozrządu oraz zawieszenia samochodowego. Przeszło 90 lat doświadczenia w branży umożliwiły Ruville dojść na tak wysoką pozycję w projektowaniu oraz sprzedaży części samochodowych. Wiele części Ruville wykorzystywanych jest w seryjnej produkcji samochodów. Mowa tu między innymi o zestawach rozrządu czy łożyskach kół. Części te charakteryzują się najwyższą jakością i zgodne są z ...

Czytaj więcej o RUVILLE