Zestaw paska rozrządu INA

INANiemieckie przedsiębiorstwo Ina powstało w 1946 roku i od tego czasu zajmuje się produkcją komponentów na potrzeby rynku motoryzacyjnego i przemysłowego. Firma słynie głównie z produkcji wysokiej jakości łożysk. Jej wyroby charakteryzuje innowacyjność oraz wysokie zaawansowanie technologiczne. Obecnie firma INA cieszy się stale rosnącym zaufaniem ze strony klientów indywidualnych oraz producentów i koncernów samochodowych.

Jednym z produktów marki INA jest układ rozrządu. Jego podstawowym zadaniem jest dostarczenie mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów oraz odprowadzenie spalin do kanałów wylotowych. Odbywa się to poprzez przekazywanie napędu z koła pasowego wału napędowego na wałki rozrządu, które wprawiają w ruch popychacze i zawory. Zbyt długa eksploatacja zestawu rozrządu powodować może między innymi pęknięcie lub rozciągnięcie paska. Wpływa ona również na pracę całego silnika i jego komponentów.

Firma INA dostosowuje swoje produkty do wysokich wymagań stawianych przez rynek motoryzacyjny oraz przemysł samochodowy. Z precyzją i staranności wykonuje komponenty samochodowe, wykorzystując do produkcji wysokiej jakości materiały i surowce.

Układ rozrządu marki INA:
- Paski rozrządu, napinacze oraz rolki prowadzące.
- Elementy z hydrauliczną i mechaniczna regulacją luzu zaworowego – charakteryzuje je prosta konstrukcja, wysoka jakość materiałów, odporność i trwałość przez cały okres eksploatacji, stała i niska emisja spalin.Rozrząd INA
- Układy mechanizmów rozrządu ze zmiennymi fazami – inteligentne systemy wtrysku paliwa, cechuje je obniżona emisja spalin, obniżone zużycie paliwa wraz z jednoczesną optymalizacją osiągów i komfortu.
- Systemy zmiennych faz wałka rozrządu - moduł zmiennych faz wałka rozrządu zapewnia optymalną regulację rozrządu zaworowego na podstawie obciążenia silnika i prędkości. W zależności od konstrukcji silnika możliwe jest obniżenie zużycia paliwa i emisji spalin, a także wzrost mocy i momentu obrotowego.

Zaufaj profesjonalistom i pionierom branży motoryzacyjnej. Postaw na sprawdzoną markę INA.

 
Zestawy paska rozrządu

Zestaw paska rozrządu

Od tego mechanizmu, a właściwie od niepozornego kawałka gumy lub łańcucha zależy, czy silnik w Twoim samochodzie będzie w ogóle w stanie pracować. Rozrząd to system, bez którego daleko nie zajedziesz. W iParts.pl znajdziesz najwyższej jakości zestawy ...

Sprawdź Zestaw paska rozrządu