Zestaw paska rozrządu Contitech

ContitechFirma ContiTech powstała w 1871 roku w Hanowerze w Niemczech. Zgodnie z założeniem „Our Drive – Your Success” firma oferuje kompleksowy asortyment elementów napędowych samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Firma uznawana jest za specjalistę w dziedzinie technologii kauczuku i tworzyw sztucznych. Do produkcji swoich części wykorzystuje więc najlepszej i najwyższej klasy materiały i surowce. Contitech to jeden z czołowych graczy na rynku motoryzacyjnym.

Jednym z produktów przeznaczonych na rynek motoryzacyjny firmy Contitech są elementy oraz zestawy układu rozrządu. Mogą być one stosowane do większości modeli samochodów. Układ rozrządu to niezwykle ważny element silnika. Odpowiedzialny jest za jego prawidłową pracę. Rozrząd odpowiada za dostarczenie mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów silnika oraz usunięcie powstałych spalin. Z czasem jednak ulega on zużyciu, wtedy właśnie warto postawić na sprawdzona markę - Contitech.

Wśród produktów marki Contitech znajdziemy:

Zestaw paska rozrządu ContitechPasek rozrządu CONTI SYNCHROBELT
– paski te dopasować można do każdego samochodu. Produkowane są w trzech różnych profilach: trapez (La/LAH), High Torque Drive (HTD), Super Torque Drives (STD).
Zestaw CONTI SYNCHROBELT KIT – to kompletny zestaw zawierający pasek rozrządu oraz – w zależności od wyboru – napinacze, rolki i prowadnice rolkowe.
Zestaw CONTI SYNCHROBELT KIT z pompą wody – to kompletny zestaw zawierający pasek rozrządu, pompę wody oraz napinacze i rolki prowadzące.

Części Contitech odpowiadają swoją jakością częściom przeznaczonym na wyposażenie fabryczne. Gwarantują one bezpieczeństwo pracy silnika oraz dokładne dopasowanie elementów. Ich użytkowanie zapewnia odporność na ścieranie i uszkodzenia oraz wyciszenie szumów. Zestawy rozrządu Contitech to idealne rozwiązanie dla Twojego samochodu, postaw na profesjonalistów.

 
Zestawy paska rozrządu

Zestaw paska rozrządu

Od tego mechanizmu, a właściwie od niepozornego kawałka gumy lub łańcucha zależy, czy silnik w Twoim samochodzie będzie w ogóle w stanie pracować. Rozrząd to system, bez którego daleko nie zajedziesz. W iParts.pl znajdziesz najwyższej jakości zestawy ...

Sprawdź Zestaw paska rozrządu