Wybierz typ samochodu marki GT (937_)

Auto części zamienne SWAG

SWAG to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części zamiennych. Asortyment firmy składa się na ponad 16 000 zamiennych części firmy SWAG z przeznaczeniem do europejskich oraz azjatyckich samochodów. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jakie firma SWAG uzyskała w przeciągu 55 lat działalności przełożyło się na produkcję doskonałych części samochodowych o najwyższej jakości wykonania. 

Oferta ...

Szukaj cześci SWAG

Części samochodowe do Alfa Romeo GT (937)

Alfa Romeo GT to niewielkich rozmiarów samochód o nadwoziu typu coupe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2004 roku, a model GT bardzo szybko zyskał sporą popularność wśród kierowców. Mocno wyróżniająca się na tle innych samochodów tej popularnej marki bryła sprawiła, że auto było wybierane szczególnie przez osoby ceniące sobie styl oraz możliwość wyróżnienia się na drodze. Technologicznie model GT był połączeniem modeli 147 oraz 156. Wiele ...

Szukaj części do Alfa Romeo GT (937_)
Zawory silnikowe

Głównym zadaniem zaworów silnika jest dostarczanie do jednostki napędowej świeżej mieszanki paliwowo-powietrznej, a także opróżnianie jej z gazów powstających w procesie spalania. Zasadniczo przyjmuje się, że im więcej zaworów w silniku, tym większa jego moc, ponieważ pozwalają one na lepsze „oddychanie” jednostki napędowej. Jednak ich awaria to prawdziwy koszmar dla każdego kierowcy.

Zawory silnika w samochodzie

Zawory ...

Sprawdź Zawory