Części samochodowe YAZUKA

Kategorie

Auto części zamienne Yazuka

Yazuka to marka części zamiennych zarządzana przez polską firmę Inter Cars. Części samochodowe Yazuka są elementami przypisanymi do pojazdów produkowanych przez firmy japońskie oraz koreańskie. Asortyment marki zaspokaja potrzeby rynku. W szerokiej ofercie produktów niemal każdy kierowca samochodu z azjatyckim rodowodem znajdzie produkty, których poszukuje. Mowa tutaj nie tylko o najbardziej znanych markach, jak Mazda czy Toyota, ale również o wielu mniej popularnych.

Oferta marki Yazuka obejmuje niezbędne okablowanie, które umożliwia pracę licznych podzespołów. Znajdują się tutaj m.in. linki hamulcowe. Producent zapewnia, że materiały, z których wykonywane są linki hamulcowe Yazuka doskonale minimalizują siłę tarcia. Ponadto, mają też cechować się wybitną odpornością zmęczeniową, nie zawodząc nawet w trudnych warunkach pracy, przy dużym obciążeniu. Opinie na temat auto części Yazuka zdają się potwierdzać powyższe zapewnienia. Jednak linki hamulcowe to nie jedyne części samochodowe Yazuka. Asortyment obejmuje również między innymi kable zaworów oraz kable kierujące pracą sprzęgła.

Yazuka to marka mocno wyspecjalizowana. Dzięki temu produkty rzeczywiście są najwyższej jakości. Kable w większości wykonywane są ze wzmocnionej stali pokrytej warstwą cynku. Dzięki temu elementy te są wytrzymałe na naciągnięcia, obciążenia i uderzenia. Cechuje je wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, ale również doskonale znoszą kontakt z wilgocią, nie chwytając rdzy. W przypadku strategicznych kabli Yazuka – takich jak kable hamulca ręcznego – rdzenie pokryte są warstwą poliuretanu, dla dodatkowego zabezpieczenia elementu.

Opinie o częściach Yazuka

Najlepsze kable, z jakimi miałem do czynienia. Tak naprawdę jestem tym nawet lekko zdziwiony, ponieważ w kwestii jakichkolwiek elementów do samochodu w przeszłości ufałem tylko dużym międzynarodowym korporacjom. Teraz zrozumiałem, że nie warto przepłacać, skoro polski producent ma równie atrakcyjną, a o wiele tańszą ofertę.

, Jędrzejów

Podczas przeglądu mechanik zdiagnozował zardzewiały kabel hamulca ręcznego. Nie chcąc przepłacać za części w warsztacie, zdecydowałam się zamówić je w iParts. Poradziłam się konsultanta w kwestii wyboru i doradził mi produkt marki Yazuka. Nie żałuję wyboru, pochwalił go również mechanik.

, Police

Pierwszy raz o marce Yazuka usłyszałem kilka lat temu. Byłem przekonany, że to jakiś japoński producent, dopiero po dłuższym czasie dowiedziałem się, że to polska marka. Byłem tym mocno zdziwiony, ponieważ polskie części samochodowe nie cieszą się raczej uznaniem. Mogę natomiast z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że części samochodowe Yazuka prezentują ponadprzeciętną jakość.

, Zielona Góra

Za namową mojego mechanika, kilka lat temu kupiłem linkę gazu Yazuka, ponieważ stara nadawała się do wymiany. Po kilku latach użytkowania mogę stwierdzić, że to doskonały produkt, który świetnie znosi próbę czasu. Efekt moich doświadczeń jest taki, że ze względu na konieczność wymiany linki sprzęgła, znów zamówiłem produkt marki Yazuka.

, Kutno